КраїнаМісто

Правий сектор завдає удару у відповідь

ПС

Вчора в Старокостянтинові представники політичних партій та громадських організацій пікетували райвідділ міліції. За словами активістів кілька днів назад їх представники вели в Старокостянтинові роз’яснювальну роботу щодо колишніх регіоналів в місті. Під час поклейки оголошень вони були арештовані працівниками Старокостянтинівської міліції. Під час арешту було вилучено усі листівки та лунали погрози фізичної розправи.

У відповідь активісти Правого сектору, Тризубу, 4 козацької сотні Майдану, Автомайдану, Свободи та інших громадських організацій провели пікет міліції з вимогою повернути вилучені листівки. У результаті таких дій начальник Старокостянтинівського РВ УМВС Сергій Слюсарчук визнав неправомірні дії своїх підлеглих і за півгодини всі вилучені листівки повернув.

Після пікету на центральній площі міста було проведено віче, де колишніх регіоналів, а тепер кандидатів у народні депутати попередили про народну люстрацію. Особливу увагу було приділено депутатам-зрадникам: Віктору Бондару і Оксані Кольгофер.

https://www.youtube.com/watch?v=dhzbx0t6Txc” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

https://www.youtube.com/watch?v=E2QwmH0izfE” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Правий сектор завдає удару у відповідь”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close