Країна

Небесна сотня. Пам’яті загиблих на Євромайдані

Небесна сотня
Перша версія сайту, присвяченого Небесній сотні.

Автори послідовно втілюють свою ідею — перетворення друкованого списку сотні невідомих імен на обличчя людей, розповіді з їхнього життя. На разі зібрано світлини та коротка інформація про кожного загиблого на Майдані. Інформація постійно надходить, можливі неточності. Повідомляйте якщо виявите помилки.

Наступним етапом проекту стане публікація історій життя героїв, зітканих зі спогадів рідних та побратимів. Над ними вже працюють десятки волонтерів редакції сайту. Але для повноти кожного з оповідань досі необхідні фотографії та розповіді людей, знайомих особисто з бійцями Небесної сотні.

Важливий кожен!

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”” description=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]Редакція проекту «Небесна сотня»

silent.sotnya@gmail.com

http://nebesnasotnya.com.ua [/tagline_box]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Небесна сотня. Пам’яті загиблих на Євромайдані”

  1. Фото вчителя, він ж не воював на війні, а на Майдан потрапив бо приїхав до дітей і пішов на Хрещатик і його застрелили.(Пам’ятник йому ще поставили , защо?,пам’ятники потрібно ставити тим молодим хлопцям з нашого міста які воювали на гарячих точках)
    ЖАХ пям’ятник вчителю!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.