Країна

Небайдужі люди – вони є!

Наші волонтери Оксана Бабенко, Олексій Нарижнєв та Віктор Крижанівський повернулись з чергової поїздки в АТО. Все – як завжди: замовили, дістали, випросили, зібрали, доставили.

За цими такими звичними словами і діями – наповнені біганиною і дзвінками, написанням листів дні, зайняті плетінням сітки вечори і нічні страхи про те, хоч би чийогось прохання не забути. Речі і дії, які за три роки війни стали звичними і буденними, що саме страшне. Одні звикли допомагати і роблять це кожну поїздку, інші – живуть своїм звичним життям, ніби нічого і не помінялось і ніяка війна до них ніякого відношення немає. Але небайдужі люди – вони є!

І завдяки їм відбулась і ця поїздка!

Щира вдячність тим, хто долучився фінансово і допоміг погасити частину боргу за ремонт бусика: Ваврищуку Михайлові, Поджарому Леоніду, Наскалову Вадиму. Пальне на поїздку частково (100 л. дизпаливо) надано директором Vervaet – Ukraine Цісаруком О.В, та кошти на придбання в сумі 2205 грн. – військовими ВЧ 2806.

Частина буса була завантажена передачами від рідних і знайомих нашим бійцям, частина – різноманітними продуктами і речами від жителів міста своїм захисникам. Щира вдячність педколективу і учням В.Мацевицької ЗОШ 1-3 ступенів (директор О.Ю.Куйдан) за передану консервацію і кошти, сім’ї Валентини і Сергія Вєрьовки за яблука, Кумищі Надії за приправи, власнику магазину «Чайка» Антонюку І.В. за консервацію та засоби гігієни, Олегу Броншвагеру – за цибулю, директору ТОВ “Скорк” Савчуку О.П. – за кабель, директору ТОВ «Метиз» Палій Т.Я. – за будівельні матеріали, Єршову Олегу – за набори ключів для рембату, Пасунько Іванові – за матрац.

Цього разу військові смакували домашніми м’ясними стравами: холодцем, котлетами, відбивними, салом, приготованими вправними руками наших господинь – працівниць ресторану «Ікар» Михайлюк Г.В., Юрчук Г.М., Рахімової Н.Г., Козак О.А., за що дякували і вони, і ми – кухарям і голові правління Пецуху В.Я., який відгукнувся на наше прохання про допомогу в переробці тушки свині, якою з нашими військовими поділився Коцюк В.В., постійний спонсор наших поїздок. Сім’я Мізіновських Андрій і Ольга, привезли воїнам 2 мішки картоплі і крім того домашніх вареників, які волонтери передали нашому землякові Геннадію Ліньову, у якого, на жаль, не лишилось рідних у місті. Звичайно, домашнього тепла вони не замінять, але на серці воїна точно буде тепліше. А на десерт воїнам смакуватиме 10 кг кави від Фірми «Coffe Star» (власник Наталія Терещук), змеленої в кафе «Шоколад» (власник Євгеній Сімоненко), випічка від наших постійних благодійниць Сидоренко Людмили і Raisa Podchashuk, та учнів і кухарів нашого ліцею.

3 бензопили цього разу доставили наші волонтери – одну передали військові для своїх колег, друга – куплена за кошти міського бюджету (міський голова Мельничук М.С) в 54 бригаду, 3 – танкістам 24 бригади – придбана за пожертви наших земляків.

Щира вдячність постійним благодійникам: сім’ї Косюченків, сім’ї Миропольських, сім’ї Зімченко, сім’ї Ваврищуків, Галині Стасюк, Людмилі Білик, Ігору Мудрику, Андрію Зєнцову, Володимиру Савчуку, Тетяні Гаврилюк, Ользі Ткачук, Тетяні Бегебі, Сергію Ольховику, Олександру Терещуку. Завдяки їх допомозі закуплено ємності, посуд і інші необхідні у військовому побуті речі.

Традиційно до допомоги долучились учасники Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий“, на кошти від продажу виробів наших майстринь придбано побутову хімію, пакети для сміття, чай.

Я вже писала про наше ФБ – знайомство з родиною Мельників, братами Анатолієм і Олегом, які народились на Хмельниччині, а зараз проживають далеко від своєї «малої» батьківщини. Постійний інтерес цих людей до наших бійців, постійні передачі і посилки на передову – і тисячі кілометрів, і океан цьому не завада. Пан Олег в черговий раз прислав ліки, теплий одяг і взуття нашим захисникам. Все це куплено на кошти небайдужих людей Америки, як свідчення того, що нас не лишили наодинці зі своїм лихом, нас підтримує і допомагає вся прогресивна світова спільнота. Пан Анатолій і від себе особисто постійно допомагає смаколиками і ліками. От і цього разу, в день поїздки, ми отримали чергову посилку від братів Мельників з такими необхідними на передовій речами – наколінниками, ліхтариками, ліками і теплим одягом. Щира вдячність Вам, такі далекі, але такі близькі друзі. Крім того, на передову завезені сітки, сплетені учнями і педагогами ЗОШ №8 (більше про це згодом).

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ icon_align=”left” title_size=”” backgroundcolor=”#F6F6F6″ icon_circle=”” icon_circle_radius=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordercolorsize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordercolorsize=”” icon_size=”” link_type=”” link_area=”” animation_delay=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””][content_box title=”” icon=”” backgroundcolor=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordercolorsize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordercolorsize=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”” linktarget=”_self” linktext=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] І вкотре – відповідаю на питання про піар і привілеї. Для чого я це все кожного разу пишу?

  • по-перше, щоб подякувати привселюдно всім тим, хто допомагає;
  • по-друге, серед моїх подруг багато оптимісток, які вірять у те, що охочих допомогти набагато більше, але вони не знають, як це зробити. Звертаюсь до цих людей (повірю, що вони є :) ): Ви можете принести свої гостинці в офіс ГО “Учасники АТО міста Старокостянтинова” в «Княжому скарбі», якщо Ви не маєте можливості допомогти матеріально, Ви можете долучитись до плетіння маскувальних сіток в тому ж офісі. Якщо Ви вмієте вишивати, в’язати, майструвати, виготовляти корисні чи незвичні речі – Ви можете стати лотодавцем Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий”, якщо Ви маєте переконання і принципи, що за свої кошти повинні отримати щось взамін – Ви можете стати покупцем Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий”. Ви можете самі вирішити, кому з волонтерів і на які цілі Ви доручаєте потратити свої кошти. В будь-якому з цих випадків – Ви зможете допомогти.
[/content_box][/content_boxes] А вибір волонтерів у нашому невеликому місті є, що дає змогу і надію сподіватись, що ми живемо у місті небайдужих людей!

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.