Країна

Місто гарних і щедрих на добро людей!

Вчора в черговий раз споряджали буса на АТО. Через те, що наш «бойовий коник» втратив здоров’я на дорогах війни :), поїздки в кінці осені і грудень були рідшими. Але зараз, завдяки небайдужості людей, про яких я писала раніше, авто відремонтоване, пофарбоване і готове до нових доріг.

Але і ця поїздка навряд би відбулася, якби не участь наших постійних помічників. Щира вдячність за грошову допомогу на придбання пального і генератора Тарасюку В.П. (ФГ «Верховина» с.Верхняки») – 2000 грн, Галина Стасюк – 1000 грн, Алла Яснюк – 1000 грн.

Як і завжди, смачні страви, зовсім по-домашньому, зготував колектив ресторану «Фієста» (власник Сергей Соляр) з кабанчика, якого виростили в господарстві «Династія» с.Йосипівка (власник Василєвський І.В.), заколов, обробив і доставив в ресторан Футорний Юрій. Смакуватиме бійцям і квашена капуста, заквашена тут же, з капусти, яку привіз Білан В.І. А ще у ресторані приготували борщові заправи з овочів, якими постійно ділилися жителі нашого району. Квашені помідори від Антонюка В.І (власник магазину «Чайка») також смакуватимуть до м’ясних страв, приготованими вправними руками наших господинь з «Фієсти».

Вже традиційними в поїздках стали десерти від наших господинь: пиріжки від Галина Мельничук, бісквіти від Богдана Первак, рогалики від Raisa Podchashuk, печиво від Сандрацької Тамари. Як і раніше у шпиталь, так і на передову поїхали яблука з саду Косюка В.Є. (голова ФГ «Власник» с.Миролюбне). Не втримались, самі скуштували – можете вважати рекламою, але насправді дуже смачні – раджу! Фірма «Coffe Star» (власник Наталия Терещук) вкотре забезпечила воїнів, такою необхідною у тих складних умовах, кавою. 8 кг добірної кави в зернах, перемелених в кафе Шоколад (власник Євгеній Сімоненко) зігріватимуть наших захисників на передовій.

Крім того, придбані коштом Коцюка В.В. ліхтарі і теплий одяг від Бондарчука Миколи Андрійовича придадуться бійцям на передовій. А Ви уявляєте 42 пари зв’язаних вручну шкарпеток від Галини Татарчук? Хто в’яже, той зрозуміє наш захват і здивування :) І ще святкове привітання біля кожної пари ! Шкарпетки і впевненість у тому, що за них турбуються, грітимуть наших воїнів.

За рахунок коштів Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий” придбано чай, разовий посуд, миючі засоби – щира вдячність лотодавцям і покупцям за можливість таких покупок. Вдячність сім’ї Косюченків: Наталія Косюченко і Володимир Косюченко, сім’ї Миропольських: Igor Miropolskiy і Oksana Miropolska, сім’ї Зімченко: Світлана Зімченко і Віталій Зімченко, які постійно допомагають нашим військовим.

Окремо хочу подякувати небайдужим до наших земляків в зоні АТО людям, які не проживають у нашому місті, більше того, вони зараз не проживають і в Україні. Наш земляк, Misha Vavryshchuk, постійно фінансово допомагає нашим волонтерам у поїздках. От і цього разу 50 доларів, переданих Михайлом, потрачені на придбання необхідного бійцям. Вкотре хочеться подякувати йому, а особливо батькам, Наталія Ваврищук і Василю Миколайовичу за виховання щедрого душею сина і справжнього патріота України.

А ще ФБ подарував нам знайомство з родиною Мельників, Anatoliy Anatolievich і Олег Мельник (Oleg Melnyk), які народились на Хмельниччині, а зараз проживають далеко від своєї «малої» батьківщини. Постійний інтерес цих людей до наших бійців, постійні передачі і посилки на передову – і тисячі кілометрів, і океан цьому не завада. Пан Олег в черговий раз прислав ліки, теплий одяг і взуття нашим захисникам. Все це куплено на кошти небайдужих людей Америки як свідчення того, що нас не лишили наодинці зі своїм лихом, нас підтримує і допомагає вся прогресивна світова спільнота. І особиста вдячність від нас за взуття для Oksana Babenko – вона задоволена :) А подарунок на Свята – знайшов свого власника – наш наймолодший помічник вже посмакував :) Омивач скла, при таких погодних умовах – дуже необхідна річ у дорозі – щира вдячність панові Анатолієві від нашого Олексія.

Для чого я це все кожен раз пишу? По-перше, щоб подякувати привселюдно всім тим, хто допомагає, по-друге, серед моїх подруг багато оптимісток, які вірять у те, що охочих допомогти набагато більше, але вони не знають, як це зробити. Звертаюсь до цих людей (повірю, що вони є :) ): Ви можете принести свої гостинці в офіс ГО “Учасники АТО міста Старокостянтинова” в «Княжому скарбі», якщо Ви не маєте можливості допомогти матеріально, Ви можете долучитись до плетіння маскувальних сіток в тому ж офісі. Якщо Ви вмієте вишивати, в’язати, майструвати, виготовляти корисні чи незвичні речі – Ви можете стати лотодавцем Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий”, якщо Ви маєте переконання і принципи, що за свої кошти повинні отримати щось взамін – Ви можете стати покупцем Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий”. Ви можете самі вирішити, кому з волонтерів і на які цілі Ви доручаєте потратити свої кошти. В будь-якому з цих випадків – Ви зможете допомогти.

А вибір волонтерів у нашому невеликому місті є, що дає змогу і надію сподіватись, що ми живемо у місті гарних і щедрих на добро людей!

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.