КраїнаМісто

Кандидат у Президенти України Олег Тягнибок в Старокостянтинові

Тягнибок

7 травня о 15:00 год. в кінотеатрі “Мир” відбудеться зустріч з кандидатом в Президенти України Тягнибоком Олегом Ярославовичем.

Біографія:

Тягнибок Олег Ярославович, народився в сім’ї медиків. Батько — майстер спорту СРСР, кандидат медичних наук, лікар збірної СРСР з боксу, Тягнибок Ярослав Васильович.

Після закінчення школи вступив до Львівського медінституту, але після 2-го курсу призваний до Радянської армії (з липня 1987 по травень 1989). Закінчив службу у званні єфрейтора.

Після поновлення в медінституті ініціював створення в цьому виші Студентського братства, яке очолював з лютого 1990 по грудень 1991.

Грудень 1991 — листопад 1994 — очолював Студентське братство м.Львова. Був учасником й одним із керівників студентських голодувань 1990 та 1992 років у Києві.

В 1982–1989 роках — член комсомолу. З жовтня 1991 — член Соціал-національної партії України (СНПУ).

Березень 1998 — кандидат в народні депутати України від виборчого блоку «Менше слів», №7 в списку.

Народний депутат України 3 скликання з березня 1998 по квітень 2002. На час виборів — уповноважений з питань організаційної роботи СНПУ. Член Комітету ВРУ з питань бюджету з липня 1998, член фракції УНП з січня 2001 до березня 2002.

Народний депутат України 4 скликання з квітня 2002, висунутий виборчим блоком політичних партій “Блок Віктора Ющенка «Наша Україна».

Всеукраїнське Об’єднання «Свобода» очолив у лютому 2004 року.

У липні 2004 року виключений із фракції «Наша Україна» за висловлювання на горі Яворина, які були розцінені прокуратурою як антисемітські та ксенофобські. Проте переміг в усіх судових процесах із цієї справи.

На виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року був обраний до Верховної Ради за партійним списком ВО «Свобода». У парламенті став членом Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій.

Основною політичною ідеологією Тягнибока є український націоналізм, а точніше український соціал-націоналізм, основи якого заклав український націоналіст Ярослав Стецько. Його праця «Дві революції» — була взята за ідеологічну основу для розвитку програми партії «Свобода» і Тягнибок вважає його натхненником своєї ідеологічної ідентичності. Згідно з тезами в цьому творі, найвищою цінністю для українського націоналіста є ідея нації, a інтерес нації і безкомпромісна боротьба та жертовна праця задля добра і величі рідного народу є обов’язком кожного українця. «Українська Самостійна Соборна Держава» на своїх етнічних теренах є запорукою миру та стабільності в регіоні і для міжнародного співжиття, а також передумовою збереження і розвитку всіх духовних і фізичних сил української нації.

Тягнибок послідовно виступає із засудженням сталінізму та комунізму і вважає період України в СРСР — «московсько-большевицьким окупаційним режимом», а червоний прапор — прапором «Голодомору-геноциду, терору і поневолення України: саме під цим прапором здійснено найтяжчі злочини проти української Нації».

Програма, якою керується Тягнибок, включає у себе відновлення ядерного статусу України та надання громадянам дозволу на володіння зброєю.

Тягнибок ще до початку конфліктів в Криму пропонував позбавити Крим його автономного статусу, і вважав, що вся Росія «хвора на імперський синдром».

Як повідомляв СНБ 25 квітня Тягнибок побував у Хмельницькому.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.