Країна

Історія одного фото

Майдан СтарокостянтинівЯ не знаю автора цього фото, випадково натрапив на нього в інтернеті, тому якість його, як бачите, погана. Та не це у ньому важливо.

Три роки тому настав поворотний момент в житті нашої країни, в моєму житті, і долі багатьох знайомих, друзів і близьких. Оцінити і усвідомити все що відбулися, зрозуміти куди ми йдемо і, що буде далі, стане можливим тільки через десятки років. Особливо це стосується жертви, яку принесли і приносять тисячі людей для досягнення Україною своєї справжньої незалежності.

Три роки тому ми згадали на генетичному рівні про три сотні років боротьби за свободу, і про те, що вона ще не закінчена, – говорить волонтер і гвардієць Мирослав Гай.

Сьогодні цьому фото рівно три роки. Сьогодні усі старокостянтинівці, і вся країна знає Людину, що крокує з мегафоном поруч з колоною. Людину, яка однією з перших віддала за Україну найцінніше що мала – своє життя.

Для мене мить на фото, це саме той переломний, поворотний момент в житті. Момент, після якого стало зрозуміло – лише ми, власними руками, можемо вберегти і відродити нашу країну, наше місто.

Тоді, в 2013-му, Сергій Михайлович довірив мені прапор України, і я його нестиму щодня, заради пам’яті, заради Перемоги, заради майбутнього – дороги назад немає.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Історія одного фото”

    1. Я був учасником обох Майданів і тепер скажу, що ні третій, ні наступні, якщо вони будуть нічого не дадуть, допоки ми не навчимося об’єднуватись на місцях і разом відстоювати свої інтереси власною щоденною працею та вчинками.

  1. Це моe фото. Здаэться першого грудня. Ми прийшли ранiше i чекали колону, яка збиралася бiля торгового. В колонi йшло багато молодих хлопцiв, Керував Сергый Бондарчук. Я мала шанс фотографувати i зробила кiлька свiтлин. Приeмно, що не загубилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close