Країна

Хмельниччина попрощалася з трьома захисниками

У Хмельницькій області 26 липня відбулися траурні заходи з вшанування загиблих бійців у ході російсько-української війни, що триває на сході України.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, у селі Хорошів на Білогірщині поховали бійця 8 окремого полку спеціального призначення 27-річного Романа Матвійця. Вдовою залишилась його дружина, а сиротою 7-річний син. Старшина Роман Матвієць був заступником командира групи спеціального призначення. Він загинув 23 липня близько 17 години в населеному пункті Новозванівка Луганської області під час бойового зіткнення. Ще за життя побратими подали його кандидатуру на нагородження орденом «Народний Герой України».

Фото прес-служби облради
Фото прес-служби облради

У селі Писарівка Волочиського району попрощались з Ігорем Мединським. 29-річний військовослужбовець загинув 23 липня у районі Авдіївки. Ігор навчався у Писарівській загальноосвітній школі, потім у Волочиському промислово-аграрному професійному ліцеї. У липні минулого року був призваний до лав Збройних сил України. Після проходження підготовки у Старичах на полігоні, був відправлений у зону антитерористичної операції.

На мосту між Тернопільською і Хмельницькою областями (“калагарівський міст”) з запаленими лампадками зустрічали процесію з тілом Віктора Літвінова. 41-річний військовий виконував обов’язки кухаря та займався приготуванням обіду для особового складу дивізіону. “23 липня після виконання завдання він приліг відпочити та заснув. Близько 17 години старшого солдата спробували розбудити, але той ознак життя не подавав. Бригада швидкої медичної допомоги, яка прибула на місце виклику константувала передчасну смерть, яка за попередніми даними настала внаслідок гострої серцевої недостатності. Зі своїм побратимом попрощались у військовій частині Тернополя, його поховали у рідному Сатанові Городоцького району.

З початку військових дій на Донбасі було мобілізовано 9200 військовослужбовців з Хмельницької області. За цей час загинуло 139 солдатів, 6 зникло безвісти.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

5 thoughts on “Хмельниччина попрощалася з трьома захисниками”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.