Країна

Біля Мотрунок впав літак ВПС України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Близько години назад неподалік від села Мотрунки впав літак ВПС України.

На місце події стягуються працівники Служби надзвичайних ситуацій та медики.

За попередньою інформацією це був літак Л-39, яким керували досвідчені пілоти. За повідомленнями ЗМІ обидва пілоти загинули.

Інформація уточнюється.

Додано 14:06 год.: за повідомленнями ЗМІ.

Додано 15:33 год.: В прес-центрі повітряних сил повідомили про загибель двох пілотів. Літак Л-39 впав о 12.21 під час виконання навчального польоту.

У результаті авіаційної катастрофи за попередньою інформацією двоє пілотів загинуло, літак у впав в районі населеного пункту Красилів.
На місці катастрофи працюють рятувальні служби та правоохоронні органи, також для з’ясування обставин на місце події виїхала комісія Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, проводяться слідчо-оперативні дії. Причини авіаційної катастрофи з’ясовуються.

Більш детальніша інформація буде надана після з’ясування обставин події. На місці працюють рятувальники та правоохоронні органи.

Додано: 30.09 14:05 год. додано фото з місця події, автор Dronarium Україна.

Уламки літака Л-39 знаходили у радіусі одного кілометра від місця падіння машини.

Стало відомо, що у авіакатастрофі, загинули військовослужбовці бригади тактичної авіації імені Петра Франка: підполковник Сергій Бородаченко та старший лейтенант Михайло Ткаченко.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким пілотів літака.

За фактом аварії відкрили кримінальне провадження за ст.416 Кримінального кодексу – порушення правил польотів, проте не виключать і зовнішніх причин трагедії.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ icon_align=”left” title_size=”” backgroundcolor=”#F6F6F6″ icon_circle=”” icon_circle_radius=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordercolorsize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordercolorsize=”” icon_size=”” link_type=”” link_area=”” animation_delay=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””][content_box title=”” icon=”” backgroundcolor=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordercolorsize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordercolorsize=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”” linktarget=”_self” linktext=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] Л-39 – український варіант модернізації реактивного навчально-бойового літака чехословацького виробництва.
[/content_box][/content_boxes]
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Біля Мотрунок впав літак ВПС України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.