Країна

Американський і український пілоти загинули у катастрофі СУ-27 у Вінницькій області

Український та американський пілоти загинули у катастрофі Су-27 у Вінницькій області.

Пілот повітряних сил ЗСУ та пілот авіації Національної гвардії Сполучених Штатів загинули сьогодні у вівторок, коли український реактивний літак Су-27УБ зазнав катастрофи біля села Уланів Вінницької області, повідомляє Український Генеральний штаб.

Під час тренувань український винищувач Су-27УБ (номер 70) з двома льотчиками зазнав катастрофи.

Також повідомляється, що після того, як винищувач Су-27УБ зазнав катастрофи під час навчально-тренувального польоту “Чите небо 2018”, було знайдено тіла двох пілотів.

За повідомленням Генерального штабу, виявлені тіла двох льотчиків: один – пілот ВПС України, другий – пілот Національної гвардії ВПС США.

“Ми з жалем повідомляємо, що, за словами рятувальної команди, були виявлені тіла двох льотчиків: один – військовослужбовець ВПС України, інший – член Національної гвардії США”, – сказано в повідомленні.

Чисте небо 2018 – це спільне та багатонаціональне навчання з участю приблизно 950 співробітників з дев’яти країн, включаючи Бельгію, Данію, Естонію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Україну, Великобританію та США, що проходить з 8 по 19 жовтня за планом.

Навчання “Чисте неба 2018” призначені для підвищення рівня взаємосумісності ВПС Збройних Сил України з повітряними силами США та НАТО, розробки ефективного спільного управління операціями в повітрі, розробки обміну інформацією, можливості спостереження, а також кіберзахисту, орієнтованого на потреби повітряних сил.

Джерело
defence-blog.com
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.