Місто

Звіт міського голови перед громадою міста за 2014 рік

Як писав Старокостянтинів небайдужий 20 березня 2015 року в приміщенні 42 Гарнізонного будинку офіцерів відбувся звіт міського голови Мельничука М.С. перед територіальною громадою про свою роботу, роботу Старокостянтинівської міської ради та її виконавчих органів за 2014 рік.

Нажаль територіальну громаду, тобто мешканців міста, ця подія зовсім не зацікавила, звіт відбувся так би мовити “для галочки”. Микола Степанович прочитав завчасно приготований текст і на тому все..

Шановні старокостянтинівці, в наш час звісно в кожного багато власних проблем, але якщо ми з вами хочемо щось змінити у житті міста в кращу сторону – мусимо спілкуватися з владою і задавати їй питання.

Чи може у вас все в порядку і справді нічого не турбує? Тарифи в місті вас влаштовують? В будинку у вас покрівля не тече? Дороги в місті ідеальні? Без вас, без ваших запитань та активності ці та інші проблеми ще довго будуть чекати на вирішення.

А поки що такі враження від звіту пише Олександр Кобилянський:

“20.03.2015р. у Будинку офіцерів відбудеться зустріч Громади з мером міста”. Прочитав і твердо вирішив – піду. Навіщо? Бо цікаво послухати, як прожили 2014р., що планується у 2015р. Ну, думаю, це буде шоу по типу: «Свобода слова». Приготував з десяток запитань до мера, переживаю: чи дойде черга, чи встигну запитати…. Іду.
Сідаю поближче до сцени, уважно слухаю, чекаю початок шоу….
Ну нарешті: «Задавайте запитання меру» пролунало у залі і гробова тиша. Я просто розгубився, що відбувається, у Громади немає жодного запитання до мера? В мене шок! Мер швиденько відкланявся і тут я прийшов до тями і тягну руку: «Є запитання!». Кажуть: «Ну давай». Іду до мікрофона і вдруг, О Боже, крики з залу: «Время вишло… Заберайся…..”

 

 

Текст звіту тут: Звіт міського голови за 2014 рік

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.