Місто

Звернення про неприпустимість розміщення білбордів Мураєва в місті

Минулого тижня до міського голови та виконавчого комітему міської ради було адресовано звернення від голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Тетяни Бондарчук про неприпустимість розміщення білбордів Мураєва в Старокостянтинові.

Прошу вжити заходів щодо попередження появи і розміщення на території міста білбордів, що містять антиукраїнську інформацію, можуть шкідливо, негативно впливати на свідомість і підсвідомість мешканців міста, сприяти розвитку проявів українофобства, погіршити рівень національно-патріотичного виховання. Глибоко стурбована тим, що у період між проведенням засідань виконавчого комітету та в міжсесійний період у місті було розміщено чотири білборди з зображенням Євгенія Мурасва, відомого своїми українофобськими поглядами і закликом, що потрібні «НАШІ люди».

Яких наших людей пан Мураєв шукає в Старокостянтинові, де живуть військовослужбовці, учасники бойових дій, родини загиблих?

Українофобів, які ненавидять Україну і все українське? Прошу звернути увагу на літеру А на білборді в слові НАШІ. Використаний специфічний знак – символ армії росії, країни – агресора. І це в той час, коли щодня гинуть кращі сини України, захищаючи рідну землю. Прошу ознайомитися з біографією Мураєва, звернути увагу на те,… що він дозволяє собі публічні прокремлівські і проросійські висловлювання.

На мою думку та на думку більшості патріотичних мешканців міста, розміщення білбордів із зображенням такої особи є неприпустимим.

Прошу вжити невідкладних заходів для аналізу ситуації, контролю за змістом інформації на білбордах, активно сприяти національно-патріотичному вихованню населення Старокостянтинова. – говориться у зверненні.

Як відомо в Старокостянтинові, було розміщено чотири білборди Мураєва, перед приїздом Президента, їх переклеїли, а на частині розмістили цитати Глави держави.

Повний текст зверення на перших хвилинах відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Звернення про неприпустимість розміщення білбордів Мураєва в місті”

  1. Такую как теперешнюю власть надо гнать сажать в тюрьму!!!!А таких как Мураев надо в президенты он выведет страну с пропасти в какую ее загнала власть и в кредиты !!!!! Люди выбирайте с умом не слушайте их они уже показали свое неумение руководить страной

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.