Місто

Звернення до прокуратури з приводу тарифів на проїзд у міських автобусах

Автобусна зупинка

Активісти звернулися до прокурора Старокостянтинова щодо зміни тарифів на проїзд у міських автобусах.

На основі матеріалів статті “Проїзд у міському транспорті подорожчав – компроміс чи фальстарт міської ради?” та за сприяння депутата міської ради Михайлюка Григорія Дмитровича жителі міста звернулися до прокуратури Старокостянтинова з приводу зміни тарифів на проїзд в автобусах для пенсіонерів за віком та пільгових категорій.

У зверненні активісти просять скасувати рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради щодо підвищення тарифів та відновити право окремих категорій громадян на пільговий проїзд у міському транспорті згідно чинного законодавства.

Окрім того, зазначається:

Ми розуміємо теперішній складний фінансовий стан перевізників, але просимо врахувати, що багато людей живуть лише на одну пенсію і теж зазнають матеріальної скрути. Окрім того, до прикладу в обласному центрі усім пільговикам є можливість безкоштовного проїзду на тролейбусах…

…Закон України про обмеження пільг деяким категоріям населення підписаний 31 грудня 2014 року Президентом України Петром Порошенко вступає в дію з 1 червня 2015 р. і передбачає що до того часу пільговий проїзд залишається без змін.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Звернення до прокуратури з приводу тарифів на проїзд у міських автобусах”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.