Місто

Знову львівське сміття – правоохоронці обіцяють вжити заходів

Мешканці Старокостянтинова сьогодні вранці заблокували черговий автомобіль із львівським сміттям – поліція обіцяє вжити заходів.

Зранку поблизу Старокостянтинова було помічено кілька автомобілів із львівським сміттям, що прямували в сторону міста. Один з автомобілів вдалося застати ще до розвантаження.

Небайдужі мешканці міста, разом з депутатами міської ради, вкотре викликали поліцію, щоб припинити порушення Закону України “Про відходи“.

Працівники поліції, в присутності свідків, попередили водія, що у разі розвантаження сміття він порушить законодавство та буде притягнутий до відповідальності.

Що було далі – дивіться на відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

6 thoughts on “Знову львівське сміття – правоохоронці обіцяють вжити заходів”

  1. В чому винен водій? Йому керівництво роботу дало – возити сміття на Старокостянтинів. Закон порушує не він, а керівник, як його, так і нашого ККП.

    1. Ну, от… Людина боїться залишитися без роботи, без грошей. А в нашій “ідучій в Європу Україні” з її цінами, з її тарифами на комунальні послуги людям залишитись ні з чим – страшно!!! Тому він і виконує накази свого керівництва.

      1. Хм.. Дійсно, хіба ж то ми винуваті? То все Президент, депутати, євреї, московити. Цікаво, щоб Ви говорили, якщо б йому сказали стріляти у Вас?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close