Місто

Міська рада планує змінити склад постійних комісій – особлива увага земельній

На наступній сесії міська рада планує суттєво змінити склад постійних комісій, особлива увага в процесі цих змін приділяється комісії, що займається земельними питаннями. Це випливає із проектів рішень, оприлюднених на офіційному сайті Старокостянтинівської міської ради.

В оприлюдненому проекті рішення зазначено:

…З метою оптимізації складу постійних комісій міської ради, підвищення ефективності їх роботи, відповідно до п. 4 ст. 13 Регламенту Старокостянтинівської міської ради 7 скликання та керуючись п.2 ч.1 ст.26, ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

…«Затвердити наступний склад постійних комісій Старокостянтинівської міської ради 7 скликання:

– з питань стратегічного соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, адміністративно-територіального устрою та зовнішньоекономічної діяльності:
склад – 7 чоловік;
члени комісії: Андрусенник В.С., Ваврищук М.В., Возний О.І., Горда Г.У., Городова Л.О., Грозян І.М., Стаднік В.П.;

– з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, боротьби з корупцією і хабарництвом, оборонної роботи, відзначення державними нагородами:
склад – 6 чоловік;
члени комісії: Афанасьєв О.В., Ваврищук В.М., Глушенюк Д.В., Гривник В.Г., Полупан С.П., Пономарьов С.В.;

– з питань управління комунальною власністю, розвитку промисловості, підприємництва, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, торгівлі, громадського харчування, транспорту і зв’язку:
склад – 6 чоловік;
члени комісії: Афанасьєв К.В., Івонько С.В., Гаєвський С.В., Малярчук С.Л., Пономарьов Р.В., Співак М.П.;

– з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища:
склад – 7 чоловік;
Члени комісії: Булич В.Є., Ковбель В.В., Лук’яненко Ю.А., Мініх І.М., Поліщук А.М., Савчук Г.Л., Шумова Р.П.;

– з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров”я та соціального захисту населення:
склад – 7 чоловік;
члени комісії: Ганжа С.М., Лісовський Д.С., Михайлюк В.І., Петрук Ю.П., Проказюк Т.О., Франко А.М., Шуляк О.О.».

Міський голова М. Мельничук

Останнього разу, коли відбувалася заміна голів комісій не обійшлося без скандалу.

Схоже, що цього разу події будуть розвиватися ще гарячіше, адже багато депутатів яких замінили у комісіях дізналися про це лише з оприлюдненого проекту рішення, про це вони повідомили сьогодні для СНБ.

Для того, щоб наші читачі могли наочніше побачити зміни, які плануються, ми підготували спеціальну таблицю:

 

ДІЮЧИЙ СКЛАД ПЛАНУЄТЬСЯ
Комісія з питань стратегічного соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, адміністративно-територіального устрою та зовнішньоекономічної діяльності:
Голова – Андрусенник В.С. Голова – Андрусенник В.С.
9 чоловік. 7 чоловік;
Андрусенник В.С. Андрусенник В.С.
Афанасьєв К.В. Ваврищук М.В.
Булич В.Є. Возний О.І.
Ваврищук М.В. Горда Г.У.
Горда Г.У. Городова Л.О.
Грозян І.М. Грозян І.М.
Поліщук А.М. Стаднік В.П.
Пономарьов С.В.
Янзюк В.М.
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, боротьби з корупцією і хабарництвом, оборонної роботи, відзначення державними нагородами:
Голова – Мініх І.М. Голова – Гривник В.Г.
5 чоловік. 6 чоловік;
Афанасьєв О.В. Афанасьєв О.В.
Ваврищук В.М. Ваврищук В.М.
Глушенюк Д.В. Глушенюк Д.В.
Гривник В.Г. Гривник В.Г.
Мініх І.М. Полупан С.П.
Пономарьов С.В.
Комісія з питань управління комунальною власністю, розвитку промисловості, підприємництва, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, торгівлі, громадського харчування, транспорту і зв’язку:
Голова – Гаєвський С.В. Голова – Івонько С.В.
3 чоловіка 6 чоловік
Гаєвський С.В. Афанасьєв К.В.
Малярчук С.Л. Івонько С.В.
Співак М.П. Гаєвський С.В.
Малярчук С.Л.
Пономарьов Р.В.
Співак М.П.
Комісія з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища:
Голова – Возний О.І. Голова – Поліщук А.М.
9 чоловік. 7 чоловік;
Возний О.І. Булич В.Є.
Івонько С.В. Ковбель В.В.
Ковбель В.В. Лук’яненко Ю.А.
Лісовський Д.С. Мініх І.М.
Лук’яненко Ю.А. Поліщук А.М.
Полупан С.П. Савчук Г.Л.
Пономарьов Р.В. Шумова Р.П.
Проказюк Т.О.
Стаднік В.П.
Комісія з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров”я та соціального захисту населення:
Голова – Шумова Р.П. Голова – Франко А.М.
7 чоловік. 7 чоловік;
Городова Л.О. Ганжа С.М.
Петрук Ю.П. Лісовський Д.С.
Савчук Г.Л. Михайлюк В.І.
Франко А.М. Петрук Ю.П.
Шевчук О.О. Проказюк Т.О.
Шуляк О.О. Франко А.М.
Шумова Р.П. Шуляк О.О.

Як видно з таблиці, із земельної комісії планується виключити усіх опозиційних до влади депутатів.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

21 thoughts on “Міська рада планує змінити склад постійних комісій – особлива увага земельній”

 1. Тут би і Остап Бендер зняв би шляпу перед своїми ”послідовниками”. Оце ход серйозний по земельній комісії. Одні в темі, вже ”експерти” в цих питанняз (земельних), іншим пофіг (судячи з ії діяльності за депутатський термін). Видно, що є якісь ”проекти” серйозні. Ні Полупана, ні Івонько, ні Проказюка, ні від Свободи не допусуають. Сесія планується ”цікава”. Чия це цікаво ідея?

  1. Сергій Пікуля Не зрозуміло. Як Степанишин міг вивести зі складу земельної комісії Проказюка, Івонько, Полупана і подати їх кандидатури в іншу постійну комісію ? Певно вони дали на те згоду, як інакше таке могло відбутися ?

  2. Олександр Степанишин готував проект.
   Як розповідають депутати, їм напередодні були лише повідомлення про надання пропозицій, а про цей проект вони дізналися лише сьогодні з сайту міської ради.
   Згоди, зрозуміло, ніхто з виключених не давав.

  3. Сергій Пікуля З Регламенту міської ради : 4. За згодою депутата та рішенням Ради депутат може бути обраний в іншу постійну комісію. Питання про обрання депутата в іншу комісію можуть бути ініційовані керівництвом ради, головою депутатської фракції (групи), до якої входить депутат, головою постійної комісії та самим депутатом. ” Що маємо ? Для того щоб депутата обрали в іншу комісію, депутат повинен дати на те згоду, або таке переобрання ініціює керівництво ради, голова депутатської фракції. Зі слів депутатів вони згоди не давали, відповідно таке рішення дійсно ініціюється керівництвом ради.

  4. Ініціювання обрання головою постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища – Поліщука Андрія Миколайовича не вкладається в голову. Це компенсація за слова про землі міноборони ? Якось мали зустрічі і з міським головою в його кабінеті і з секретарем міської ради в кабінеті “начальника земельного відділу” і звертались на рахунок спітчей Поліщука. Особисто просила Степанишина звернути увагу на “промови” депутата Поліщука під час засідань міської ради. Здається нас почули і звернули таки увагу. http://starkon.gov.ua/index.php/2011-11-21-12-52-25/2011-11-21-12-54-18/2012-06-08-08-33-57/item/1432-pro-vnesennia-zmin-do-rishennia-17-sesii-miskoi-rady-vid-17-liutoho-2017-roku-15

 2. Сергій Жмурко якщо врахувати що ця комісія вирішує також і екологічні питання, то даний проект має на меті серйозно розв’язати руки нашим очільникам.

  1. А що хочуть прийняти? Прийняти нове рішення щодо прийому львівського сміття? Чи потрібно швидко проволокти рішення для проекту по олійному заводу?

 3. Хто б сумнівався в авторстві. Я ж кажу що плани грандіозні. Один з другим земельку збирають як київські князі, інший сміття з усієї України. Жесть.

 4. Депутати, які бажають працювати в комісіях можуть і самі запропонувати свою кандидатуру до складу комісії. Які підстави не задовільнити їх бажання? Слово за депутатами, які хочуть працювати по тих напрямках, де у них є певний досвід, напрацювання, ну і власне бажання. Це ж тільки проект рішення.

 5. Часто проїжджаючи в районі Болгарського не перестають дивуватися убогості і недолугості місцевої ” так називаємо їх ЕЛІТИ” а також убогості і недолугості місцевої влади. Це напевно особливий шик втулити свою ХАТИНУ між жилими багатоповерхівками. От багато радості вийти по -домашньому з хати і відчувати себе клоуном на манежі за яким спостерігають глядачі. Невже не краще було б зробити якесь котеджне містечко в мальовничому місті ,яких в нас предостатньо, і насолоджуватись спокоєм. А на цьому місці могли б збудувати ще декілька багатоквартирних будинків ,бо це напрошується саме собою.І взагалі цікаво чи є в нашому місті генплан? Бо я так вважаю, що любе рішення мусить прийматися не з позиції – ” той хороший тому дам ,а той погані слова казав,то фіг йому” ,а керуючись документами ,цільовим призначенням.архітектурним рішенням ,бо центральна вулиця у нас одна і треба щоб вона мала якийсь пристойний вигляд.

 6. О, це вже плата за “правильне” голосування :) Якщо і це пройде – навіщо вибори? Пожиттєве царювання :)