Місто

Жахлива пожежа на першому вокзалі, згоріли склади з коноплею (ВІДЕО)

Сьогодні, близько 19-ї години спалахнули склади з промисловою коноплею на першому вокзалі. Надзвичайно потужне полум’я охопило практично не залишало шансу пожежникам, від нього зайнялися також і будівлі по сусідству.

Така потужна пожежа становила значну небезпеку навколишнім помешканням, а найгірше що поряд знаходяться склади з пальними матеріалами.

За інформацією очевидців склади, що загорілися належать Райспоживспілці, керівний якої Василь Пецух один з фігурантів схеми заробляння грошей на львівському смітті.

На момент закінчення зйомки матеріалу полум’я дещо спало, на місці події були присутні не менше 4-х автомобілів пожежників.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

17 thoughts on “Жахлива пожежа на першому вокзалі, згоріли склади з коноплею (ВІДЕО)”

 1. Який Пецух керівник?? ну ти як не знаєш навіщо ти пишеш брехню??? тиж дуже ,,хороший,, журналіст так? ти знає що кожен журналіст має перевірити інформацію яку опубліковує? а так то ти просто провокуєш народ і більш нічого, ти жовта преса в кожній твоїй статьї присутня брехня особливо коли ти пишеш про владу!!!

   1. Скажи якби в тебе щось горіло тиб приїхав хочаб подивитсь?? я був там двічі Пецуха не бічив, сьогодні приїжав Пецуха небачив, ну ти просто включи свою журналіску елементарну логіку якби це до нього відношення мало вінби одразу приїхав, ну а по друге я просто знаю чиї ті склади!

    1. Я запитав у людей, вони сказали що склади Райспоживспілки, якщо ти маєш іншу інформацію, то скажи – встановимо правду. В чому проблема?

     1. Добре. Краще вже організовуй акцію, я вже лозунг придумав Старокостянтинівці не наркомани!! Пецух завіз 1200т тонн коноплі, збирайте підписи, ходіть на сесії кричіть вам це подобається, особливо лізти в те вчому не розумієшся!!

   2. Вроді зранку горів льон вже конопля ти оприділися! або поки не знаєш непиши нічого!! це я тобі навів приклад в дрібницях яких ти брешиш! повір прийде час твої статьї вспливуть проти тебе!

    1. Було дві версії, дехто казав що то був льон, а інші, що конопля.Сьогодні надійшло офіційне підтвердження від поліції, що то була конопля.
     Навчися відрізняти брехню від свідчень очевидців.

 2. Кращ написав про героїз пожежників, які це полумя здолали, но канешно тобі і таким як ти тільки потрібне зреліще, і більш нічого!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.