Місто

Здійснено напад тітушок на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище

Сьогодні близько 10-ї години ранку на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище було здійснено напад невідомими особами спортивної статури, тітушок.

Група активістів приїхала на сміттєзвалище, щоб підтримати свого колегу, який ніс ранкове чергування. Цього ранку чергував Костянтин Афанасьєв, який повідомив, що на сміттєзвалищі зібралося більше 20-ти чоловік і прибувають ще, серед них він помітив працівників Старокостянтинівського КПП і багато молодиків спортивної статури.

Коли ми приїхали, на сміттєзвалищі знаходився вантажний автомобіль із львівськими номерами, законність розвантаження якого ми планували з’ясувати.

Не встиг мій автомобіль під’їхати до воріт полігону ТПВ, як його оточили невідомі люди, відкрили двері і намагались витягнути мене з машини. Під час цих дій вони погрожували і вимагали щоб ми поїхали з сміттєзвалища.

В результаті сутички нам вдалося зачинити двері автомобіля. Після цього нападники його розгойдали, а потім відсунули в сторону, щоб дати змогу виїхати із сміттєзвалища вантажівці.

Тітушки вже почали від’їздити, коли прибула поліція. Далі була подвійна погоня, в результаті якої їх наздогнали і затримали. При цьому втікачі встигли змінити номерні знаки на своєму автомобілі.

На теперішній момент активісти подали кілька заяв до полії, відомості про кримінальне правопорушення занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відео подій дивіться нижче, більше фото та відео в нашій групі у Фейсбук:

Ще цікавий момент, коли на підкріплення прибули двоє нових поліцейських чомусь на кареті швидкої допомогти, одна з них (дівчина) кинулася з поцілунками та обіймами до одного з молодиків, які здійснювали напад.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

15 thoughts on “Здійснено напад тітушок на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище”

  1. Люди милi, що робиться??? Поки не помiняэмо ” Верхи”, ( починаючи з Киева ),толку не буде… ” рибка гние з голови ” …, давайте збиремося усiМ мiстом i будемо вирiшувати це питання… це Наше Мiсто i нам в ньому жити…!!!

  2. А Ви не подумали що можна допомогт иЛьвову ! Чи ми такі закриті від усіх. Можливо, нам, колись треба буде просити про допомогу !!! Нам ніхто не допоможе, дякуючи Афанасьєвам. Ганьба ! Афанасьєви , подумайте про місто і про людей, а не про свої амбіції. Наведіть порядок в себе,а потім беріться за місто.

    1. Причому тут вони?Ми і так допомогли усім містом прийнявши 2000 тис. Тон сміття.Яке місто у хмельницькій області прийняло хоч 1 тонну, може назвете?Тому тут питання стоїть не в допомозі, а як завжди в дерибані грошей владою та всяких гниляків пецухів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.