Місто

Збори гімназії не підтримали створення благодійного рахунку

Вчора, загальногімназійні батьківські збори не підтримали ініціативу щодо початку робіт із створення благодійного рахунку для потреб навчального закладу.

Під час зборів обговорювались питання навчального процесу, батьки прослухали інформацію і поради психолога та лікаря.

Також, голова ради гімназії Савчук Н.В. розповіла про стан справ з ремонтом закладу і повідомила присутніх батьків, що від сьогодні уся інформація про збір та витрачання батьківських коштів буде розміщуватись на сайті гімназії.

Після звіту скарбника про витрачені кошти з фонду гімназії, мною, як головою батьківського комітету гімназії, була озвучена і поставлена на голосування пропозиція, що була напередодні вироблена на звуженому засіданні ради гімназії.

Батькам пропонувалося прийняти рішення, про те, щоб доручити батьківському комітету гімназії протягом літа вивчити та проаналізувати питання створення благодійного рахунку та підготувати проект необхідних документів. Рахунок пропонувалося створити з тією метою, щоб мати можливість залучити для потреб навчального закладу не лише кошти батьків, а й спонсорів та юридичних осіб.

У своїй промові проти цієї пропозиції виступила директор навчального закладу Боднар Л.М.

В результаті голосування 7 батьків підтримали пропозицію, 10-ть висловились проти, а більшість не взяли участь в голосуванні.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

11 thoughts on “Збори гімназії не підтримали створення благодійного рахунку”

  1. Батьки не вороги своїм дітям вони будуть мовчати бо їх діти там навчаются а в 9 школі існують чорні списки куда заносят батьків і дітей які не згідні з дерекцією. я сиділа і спостерігала коли голосували батьки і як деякі учителі сканували очима хто голосував.Деректор сказала школа це не те місце де треба контролювати там ніби то немає корупції можливо і не має не знаю але батьки мають право контролювати куди ідуть їх кошти.Я напишу ще своє питання можливо мені хтось відповість,чому 4 класі діти проходять атестацію і якщо результати деяких учнів не влаштовують учителів че деректора то батькам повідомляють що їх дитина не дотягує до рівня для того щоб навчатися в ліцеї і просят дитину перевести в іншу школу?Що за вибірковість то така? я думаю що кожна дитина має право навчатись там де хоче і ніхто не вправі говорити гідна дитина чи не гідна того закладу де навчалась 4 роки.

  2. Був на крайніх батьківських зборах – шкода тільки, що не дослухав до кінця. Хороша ідея про рахунок. Звичайно, директор не дасть своєї згоди на такий крок, так як в результаті на сайті гімназії потрібно буде оприлюднити потрачені кошти і накладні, я надіюсь, (хоча всю цю документацію легко можна розпечатати самому з печатками)) Ще не чули, що директор щороку у відпустку за кордон відпочивати іздить? Тут потрібні елементарні речі. Нехай як і погрожують, проведуть екскурсію де потрібен ремонт – все відзняти на камеру. А через літо перевірити виконанний запланований ремонт. Просто зараз потрібні факти.і якщо до цього ставитися серйозно, то тут потрібна зовсім ліва людина , дитина якої не навчається у даному закладі, людина яка не боїться, що її дитина в школі підляже утиску вчителів і т.д. А було на зборах оприлюднено питання на рахунок заборони збору коштів?

  3. Як в гімназії так і в ліцеї продовжується тиск на батьків, тиск на дітей, безглузді дорікання в “плані навчання” …… Гроші вимагають будь-яким методом, через дідусів, бабусь, чи роботодавців…… Знання повного не дають, і чхати хотіли чи розуміє твоя дитина чи ні…….Одним словом – що вчителі, що дирекція шкіл – з’їдають дітей….

  4. Так, тепер просто показують швиденько папірець де вказані призвіща, тих хто не здав і просять здати будь-яким методом. Шкода що фотоапарату не має, щоб зняти цей момент….

  5. Після того, як відмовляєшся здати кошти, то телефонують вчителі, і погрожують в скритій формі…. тобто: для чого тобі це, твоїй дитині тут ще вчитися……… Скільки таке в нашому місті буде продовжуватись? Можливо пора зачистку кадрів зробити цим продвинутим школам?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.