Місто

Відбудеться засідання 4-ї сесії та виконавчого комітету міської ради

У четвер 28 січня 2016 відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.

Основні питання, що розглядатимуться на засіданні:

 • Про організацію харчування у закладах освіти міста у 2016 році;
 • Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2015 рік;
 • Про стан релігійно-конфесійних відносин у місті;
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.06.2012 року №277 «Про офіційний веб-сайт Старокостянтинівської міської ради та її виконавчого комітету»;
 • Про роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради щодо надання населенню міста житлових субсидій;
 • Про затвердження мережі закладів культури міста на 2016 рік;
 • Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Нагадаємо, нещодавно було відмінено безкоштовне харчування учнів 1-4 класів, можливо виконавчий комітет якось вплине на цю ситуацію на засіданні.

ОЗНАЙОМИТИСЬ

Проекти рішень

виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 28.01.2016р.
ОЗНАЙОМИТИСЬ

А наступного дня, 29-го січня відбудеться засідання 4-ї сесії міської ради.

Серед інших, на сесії планується розглянути питання про затвердження Генерального плану міста, про яке ми писали у статті: Генеральний план чи земельний дерибан?

Основні питання, що розглядатимуть депутати:

 • про внесення змін до статутного фонду Старокостянтинівської житлово-експлуатаційної контори;
 • про розгляд заяв на надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Старокостянтинова;
 • про розгляд заяви Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» щодо пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Старокостянтинова;
 • про внесення змін до рішення 44 сесії міської ради № 7 від 28.11.2014 року;
 • про виконання програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у м.Старокостянтинів на 2014-2015 роки;
 • про виконання міської програми підтримки сімей на період до 2015 року;
 • про затвердження міської програми підтримки сімей на період до 2020 року;
 • про виконання Програми розвитку культури та охорони культурної спадщини в м.Старокостянтинові на 2011-2015 роки;
 • про затвердження Програми розвитку культури та охорони культурної спадщини м.Старокостянтинова на 2016-2020 роки;
 • про затвердження Генерального плану міста Старокостянтинів Хмельницької області;
 • про регулювання земельних відносин.

Проектів рішень сесії на офіційному сайті міської ради віднайти не вдалося, хоча це прямо передбачено діючим регламентом.

Засідання виконавчого комітету відбудеться в міському управлінні освіті (актова зала) о 14.00 год.
Сесія відбудеться в НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука о 10.00 год.

Присутніми можуть бути усі бажаючі!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

28 thoughts on “Відбудеться засідання 4-ї сесії та виконавчого комітету міської ради”

  1. ))))Приємно чути))))Дуже вдячна усім небайдужим за величезну підтримку)))Не мала можливості бути присутньою на сесії,про що дуже жалкую(((Повторюсь,я надзвичайно усім вдячна!!!!!

  2. Ольга Пасик шкода що Вас не було, сесія була дуже цікава, очікуйте статтю на сайті, щоправда матеріалу стільки що за вихідні навряд встигну опрацювати.

  3. Сергій Пікуля Січень профінансовано за рахунок обласного бюджету, в подальшому внесено зміни – за рахунок державного. А міський бюджет планують на 1 квартал – це як?

  4. Svetlana Onofriychuk передбачили можливість виплат у першому кварталі на той випадок як з державного бюджету будуть затримки з прийняттям законодавчих актів що це питання регулюють

  5. Дивилась відеозапис сесії. Враження – заздрю витримці Олександр Степанишин :) І все ще дивуюсь – невже це ми самі їх обрали? Це черговий доказ, що не можна місцевих депутатів вибирати по списках партій.

  6. Svetlana Onofriychuk ну там багато зриваються, бо гнійник так і ніхто не розрізав після революції гідності він от..от має прорвати, тому і так гостро все проходить.Я не прихильник Свободи, але у Хмельницькому при зміні влади у місті рух пішов у новому напрямку.Могло бути і тут так, але мабуть ще низька освідченність наших мешканців міста.Мер тупо вийшов бо вже не ті роки і не така ручна рада)))

  7. Володимир Лісний Саме так, затронули. Можете поцікавитись у АТОшників чи хоч глянути мої коментарі під постом про цю подію. А щодо пожаліти – читайте уважніше, в моїх коментарях про мою заздрість, а не жалість. Але погодьтесь, цивілізованим діалогом і культурою поведінки наші депутати не зловживають :) Вони самі дають можливість Степанишину на їх фоні виглядати достойно.

  8. Svetlana Onofriychuk а цікаво як ви велиб себе там.От я собі задав запитання???Там дві частини одні сидять мовчать інші намагаються щось доказати?Ви ж подивіться там суцільні порушення всього. А по Мудрику, а відписки влади…бред.

  9. Володимир Лісний Не можу сказати, як би вела. Я дуже емоційна, мої друзі не дадуть збрехати smile смайлик Але ж от Ваврищук веде себе виховано, і активно бере участь у роботі. Це, звичайно, простий брак культури і виховання, потрібно ж враховувати і статус депутата, і те що тебе бачитимуть ВСІ бажаючі, а не тільки твої прихильники. Десь так smile смайлик

  10. Svetlana Onofriychuk Мені центриська позиція це нульова позиція ні вашим ні нашим.Як на мене то Свобода в минулому скликанні була краща і фаховіша.А ці тільки на торгах не гребуючи нічим.Степанішина підтримали, на зустрічі з Ригами і герегами ходять до мера.Договорняки ніколи не вітав.Але то вже інша історія))

  11. Svetlana Onofriychuk коли не правда я можу і в морду дати.Бо коли всілякі холуї обкрадають мільйонами, сини гинуть на фронті, а якісь князьки мають держслужбовців і бізнес маршрутний лобіюють—то про культуру забуваю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.