Місто

Запрошуємо отримати Вифлеємський вогонь миру

До Старокостянтинова прибув Вифлеємський вогонь миру, урочиста передача вогню громаді міста відбудеться завтра, 24 грудня.

Щороку в грудні-січні з ініціативи української скаутської організації “Пласт” проводиться акція Вифлеємський вогонь миру. Основним завданням цієї акції є поширення Вогню, запаленого у Вифлеємі, Україною – до кожної громади, кожної домівки чи установи. Саме передачею із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри.

Вифлеємський вогонь миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки вдома на Святу Вечерю. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

Вчора пластуни доставили Вогонь і до нашого міста, щоб поділитись із старокостянтинівцями символом миру та любові. Зараз український народ, як ніколи, потребує такого символу, адже через війну на Сході країни люди потребують миру та спокою в серцях.

Де і коли в Старокостянтинові можна отримати Вифлеємський вогонь

Кожен охочий зможе запалити свою свічку та принести символ миру, любові та добра до власного дому. Передача Вогню старокостянтинівцям відбуватиметься завтра, 24 грудня:

  • 10:30 год. – храм Святої Рівноапостольної Княгині Ольги (центральний парк);
  • 12:00 год. – храм Пресвятої Трійці (Замок Острозького);
  • 24:00 год. – костел святого Івана Хрестителя.

Не забудьте взяти з собою лампадки! Будемо вдячні у допомозі в поширенні вогню і у інших храмах нашого міста.

ДОВІДКА
Другий рік поспіль завдяки співпраці організації “Пласт” та ГО “Старокостянтинів небайдужий” Вогонь прибуває до Старокостянтинова, щоб нести символ віри, любові, добра та миру. Сподіваємось, що, попри складну ситуацію в країні, завдяки Вифлеємському вогню миру, спільним зусиллям та молитвам українці впораються із матеріальними та моральними труднощами. Запрошуємо на подію всіх жителів та гостей міста.
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.