Місто

Запрошуємо на тренінги з розвитку громадських організацій

Ви активна, небайдужа, амбітна людина, яка хоче змінювати місто на краще? Хочете бути ефективним громадським діячем? Не знаєте як впливати на владу? Маєте бажання реалізовувати соціальні ініціативи та проекти, проте не вистачає ресурсів? Тоді Вам до нас! Про це та не тільки будемо дискутувати, навчатися, робити практичні вправи!

Громадська організація «Старокостянтинів небайдужий» в рамках проекту «CHOICE: культурна спадщина і сучасність» запрошує жителів міста, активістів до участі у тренінгах з розвитку громадських організацій, що пройдуть у місті Старокостянтинів.

Тематичні блоки:

  1. Культура має значення – 21 серпня 2016 р.;
  2. Стратегічне планування для ГО, які працюють в сфері культури – 18 вересня 2016 р.;
  3. Кампанія громадянської участі (advocacy) – 11 грудня 2016 р.;
  4. Теорія і практика інформаційної діяльності («як стати відомим і навіщо?») – 29 січня 2017 р.

Під час теоретичної та практичної частини тренінгів досвідчені експерти в доступній та простій формі пояснять ключові поняття та особливості здійснення громадської діяльності.

Щоб потрапити до нас Ви маєте займати активну життєву позицію, мати велике бажання здійснювати позитивні зміни та заповнити заявку:

Заявка на участь у тренінгу

 

Кількість учасників обмежена, за результатами поданих заявок буде обрано 25 людей, яких буде запрошено на тренінги. Зверніть увагу, перше заняття відбудеться уже наступної неділі – 21 серпня!

Участь у заході безкоштовна. Під час заходу учасники будуть забезпечені безкоштовним обідом та кава-брейками. Транспорті витрати та витрати на проживання для учасників з інших міст не відшкодовуються.

Про успішний відбір вас буде повідомлено організаторами додатково.

У разі виникнення додаткових питань прохання зв’язатися з нами через сторінку – Контакти.

логотип ЄСПроект фінансується Європейським Союзом.

Цю публікацію видано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “CHOICE: культурна спадщина і сучасність”. За зміст цієї публікації відповідають виключно партнери-виконавці, і його жодним чином не можна вважати таким, що відображає погляди Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.