Місто

Запрошуємо на тренінг по стратегічному плануванню

Ви активна, небайдужа, амбітна людина, яка хоче змінювати місто на краще? Хочете бути ефективним громадським діячем? Не знаєте як впливати на владу? Маєте бажання реалізовувати соціальні ініціативи та проекти, проте не вистачає ресурсів? Тоді Вам до нас! Про це та не тільки будемо дискутувати, навчатися, робити практичні вправи!

Громадська організація «Старокостянтинів небайдужий», в рамках проекту «CHOICE: культурна спадщина і сучасність», запрошує жителів міста, активістів до участі у тренінгах з розвитку громадських організацій, що пройдуть у місті Старокостянтинів.

Цього разу відбудеться тренінг на тему “Стратегічне планування для громадських організацій, які працюють в сфері культури“.

Під час теоретичної та практичної частини тренінгів досвідчені експерти в доступній та простій формі пояснять ключові поняття та особливості здійснення громадської діяльності.

Експертом на нашому тренінгу буде виступати Юлія Забалдіна, кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету. Можлива також участь і інших тренерів.

Щоб потрапити до нас Ви маєте займати активну життєву позицію, мати велике бажання здійснювати позитивні зміни та заповнити заявку:

Заявка на участь у тренінгу

 

Увага! Кількість учасників обмежена, за результатами поданих заявок буде обрано 25 людей, яких буде запрошено до участі в заході.

Тренінг розпочнеться у неділю, 23 жовтня, о 09:00 год. в кафе “Шоколад”.

Участь у заході безкоштовна. Під час заходу учасники будуть забезпечені безкоштовним обідом та кава-брейками. Транспорті витрати та витрати на проживання для учасників з інших міст не відшкодовуються.

Про успішний відбір та деталі заходу вас буде повідомлено організаторами додатково. Слідкуйте за електронною поштою!

У разі виникнення додаткових питань прохання зв’язатися з нами через сторінку – Контакти.

Як проходив наш перший тренінг “Культура має значення” за участі експерта Оксани Левкової, голови правління Всеукраїнської громадської організації “Не будь байдужим!”, члена Громадської Ради при Міністерстві культури України в рамках програми «Зброя культури» та Координаційної Ради з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя України при Міністерстві культури України дивіться у серії з 9-ти відео тут:

логотип ЄСПроект фінансується Європейським Союзом.

Цю публікацію видано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “CHOICE: культурна спадщина і сучасність”. За зміст цієї публікації відповідають виключно партнери-виконавці, і його жодним чином не можна вважати таким, що відображає погляди Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.