Місто

Запрошуємо на акцію Вифлеємський вогонь миру в Старокостянтинові

24 грудня 2016 року о 11:00 год. на територію Замку Острозьких в Старокостянтинів прибуде Вифлеємський вогонь миру.

Вифлеємський вогонь миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри. Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Вифлеємський вогонь миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

По Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України.

Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану — до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку — за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається.

Офіційно акцію підтримують майже всі християнські церкви як України, так і Європи.

Запрошуємо в цю суботу усіх жителів міста, священників, представників усіх конфесій запалити свічку від Вифлеємського вогню миру.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Запрошуємо на акцію Вифлеємський вогонь миру в Старокостянтинові”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.