Місто

Замість МРЕВ у Старокостянтинові відкрився сервісний центр

Сьогодні у Старокостянтинові відкрився новий сервісний центр МВС, який замінить колишній МРЕВ.

Як повідомляє прес-служба Головного сервісного центру, незалежно від місця реєстрації швидко та надійно громадянам надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів, а також інші послуги сервісних центрів МВС.

Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займе близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

«У центрі працює електронна черга, планшети для оцінки якості обслуговування, камери відеоспостереження. Оновлення центрів відбувається по всій області. Навесні нові центри з’являться також у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському. Окрім цього, у Хмельницькій області розпочинає свою роботу мобільний сервісний центр МВС, який надаватиме послуги з заміни посвідчення водія та реєстрації авто на місцях, де немає стаціонарних центрів. Ми намагаємося зробити державний сервіс скрізь зручним та комфортним», – зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Це вже 16 новий сервісний центр в Україні, а протягом року такі центри з’являться по всій країні.

Новий сервісний центр МВС у Старокостянтинові працює за адресою: вул. Чайковського, 1 «А». Громадян тут обслуговуватимуть з вівторка до суботи, без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Джерело: НГП.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Замість МРЕВ у Старокостянтинові відкрився сервісний центр”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close