Місто

У міській раді замінили всіх голів постійних комісій, не без скандалу

В п’ятницю, на останньому засіданні сесії, депутати шляхом голосування замінили всіх голів постійних комісій міської ради.

Регламент міської ради каже, що постійні комісії Старокостянтинівської міської ради є органами Старокостянтинівської міської ради, що обираються з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до їх відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради та її виконавчих органів.

Посилаючись на той же Регламент, депутати проголосували наступне рішення:

Відповідно до п. 3 ст. 13 Регламенту Старокостянтинівської міської ради 7 скликання та керуючись ст.26, ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Обрати голів постійних комісій Старокостянтинівської міської ради 7 скликання у складі:

 • з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища – Возний Олександр (Батьківщина); СНБ: попередній голова – Полупан Степан (Відродження);
 • з питань стратегічного соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, адміністративно-територіального устрою та зовнішньоекономічної діяльності – Андрусеник Василь (Відродження); СНБ: попередній голова – Булич Володимир (Батьківщина);
 • з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, боротьби з корупцією і хабарництвом, оборонної роботи, відзначення державними нагородами – Мініх Ірина (Відродження); СНБ: попередній голова – Афанасьєв Олександр (Сила людей);
 • з питань управління комунальною власністю, розвитку промисловості, підприємництва, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, торгівлі, громадського харчування, транспорту і зв’язку – Гаєвський Сергій (Сила людей); СНБ: попередній голова – Малярчук Сергій (БПП);
 • з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення – Шумова Раїса (БПП). СНБ: попередній голова – Городова Людмила (БПП).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 2 сесії міської ради від 04.12.2015 року № 9 «Про обрання голів постійних комісій міської ради».

Міський голова М. Мельничук

Що цікавого у цьому рішенні:

 1. Частина депутатів не погоджуються з законністю рішення, говорячи про його корупційність (Т.Проказюк, С.Івонько) та висловлюючи позицію, що голова комісії обирається на весь термін ради (С.Полупан) і обіцяють подати позов до суду.
 2. Фракції “Відродження” (голова партії Віктор Бондар) дісталося одразу дві комісії, в той час як вона налічує всього три депутати в раді.
 3. Головою земельної комісії став Олександр Возний, якого звинувачує попередній голова цієї ж комісії Степан Полупан у земельних махінаціях з територією ринку “Анастасія”.
 4. Головою бюджетної комісії став Віктор Андрусеник (Відродження), який є лідером по кількості пропущених засідань сесії (14 з 23-х), про що ми писали у статті “Депутати-прогульники“.
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

9 thoughts on “У міській раді замінили всіх голів постійних комісій, не без скандалу”

 1. Мелничук, Степанишін та вся їх банда пішла по безпределу!!! Люди виж подивіться на їх морди!Безхребетний учасник майдану Булич, директор школи Михайлючок якого дньом с огньом не сищеш бо тільки бізнесом занімається, чи Шумова на яку в свій час написали колеги заяву про грошеннятка у освіті.Все продажне кодло ригівське Відродження яке разом з Бондарем мер закликав на колінах вибачення просити зараз продалося з патрахами знов!А може Мінішка задолжала пару квартир для мера та земельки?!ГИДОТА!

 2. Правельно зробили, що змінили а то один голова комісії як царьок вже став, а ти Віталій напевно з іншої планети, якщо такі коментарі залишаєш і так характерезуєш депутатів.

 3. Партія ” Відродження” , депутати якої , на другій сесії наголошували на демократичному підході до обрання голів комісій тепер “демократично” очолили дві комісії. На самому ділі, відбулась не просто заміна голів комісій. Законність такої норми, прописаної в регламенті дійсно, на мій погляд, має розглянути суд. З повагою відношусь до рішення депутатів подати до суду на порушення норм Закону України” Про місцеве самоврядування”. Шкода, що депутатів готових боротися( а мова не тільки про регламент) виявилось мало і дедалі стає менше. За цим стоять домовленості та торги. “Міський голова, з своєю, вибачте, бандою, корупціонер. Так само як і Степанишин . Вони не запобігають корупції, а вони її тільки створюють в міській раді “- це страшні слова, які не викликають в залі ніякої реакції. А що тут такого страшного ? Ну і що ? Саме наше відношення та байдужість, голосування за обіцянки зробити дитячий майданчик, дорогу…., саме наша боязнь вимагати свого призводить до таких страшних речей. Влучно сказала волонтер : ” В той час коли гинуть Герої, а владі байдуже- не мовчіть. Не дайте забути справжніх “.

  1. Сергій Пікуля Теж не вдалось. Ні в Законі , ні в Положенні про постійні комісії міської ради прямого посилання немає, тому дійсно треба звернутись до суду або Конституційний Суд України має надати офіційне тлумачення.

 4. Логічно щоб всі депутати мали змогу набратись досвіду. Можливо це і вірно, але. Якщо до депутата є питання про його діяльність (законність використання землі), йдуть судові позови, а його призначають на посаду голови комісії саме земельної. То тут мені не зрозуміла логіка. Можливо потрібно було б когось іншого депутата призначити. А то запитань багато…

 5. Стаття 47. Постійні комісії ради
  2. Постійні комісії обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії. Всі інші питання структури комісії вирішуються відповідною комісією.

  1. Все чітко, постійні комісії обираються радою на строк її (ради) повноважень. Рада що на рік обрана? Звісно що ні. Пряме порушення і очевидне. Але у нас для де кого хоч в очі пі.яй, а скажуть що то дощ…

 6. Боже, спаси усіх від цього продажного відродження. Гидотники! Колишня юристка і продажний військовий.Спочатку зрадили країну у ВР, а тепер ця місцева шушара, яка заради посад і договорняків здали своїх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.