Місто

Загадкове ДТП за участю головного лікаря Старокостянтинівської райлікарні

Сьогодні близько 12:00 години біля магазину “Автолюкс” сталося ДТП за участю автомобіля, яким керував головний лікар Старокостянтинівської районної лікарні Володимир Стіхарєв, про це повідомляють очевидці.

Пошкодження, які отримали автомобілі видно на фото:

Коли я прибув на місце події, там працювала поліція. Працівники поліції не повідомили ніякої інформації про обставини події, пославшись на заборону керівництва давати коментарі.

Із поверхневого огляду було важко щось зрозуміти, тому я звернувся за коментарями до самих учасників ДТП. Однак і тут нічого, жінка, яка була за кермом “Volkswagen” і водій “Hyundai” також відмовились від коментарів.

Дещо привідкрити завісу загадковості над тим, що сталося вдалося лише завдяки свідкам.

Випадковим свідком ДТП став член виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, приватний підприємець Олександр Іванощук.

– Близько 12-ї години я стояв біля автобусної зупинки поруч з магазином “Автолюкс” і побачив таку картину: по дорозі рухався автомобіль “Volkswagen” кольору металік, поруч з яким паралельно їхав і сигналив чорний автомобіль “Hyundai” з відкритими передніми вікнами, – розповідає Олександр. – За кермом чорного автомобіля знаходився головний лікар Старокостянтинівської райлікарі Володимир Стіхарєв, який голосно і нецензурно лаявся.

Жінка, яка була за кермом “Volkswagen” перелякалася, почала пригальмовувати, а в цей час водій чорного автомобіля різко вивернув кермо праворуч підрізаючи сусідній автомобіль і притискаючи його до бордюра.

В результаті чого і відбулося ДТП: Volkswagen заїхав в бік Hyundai, який його підрізав.

Я попередив учасників ДТП, що бачив, хто сидів за кермом, викликав поліцію і залишив свої покази, – говорить Олександр Іванощук.

Чим викликана така поведінка водія на дорозі і що було перед цим дізнатися не вдалося.

Деталі події і винуватця встановлює поліція.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close