Місто

Заборонити не можна збирати!

Навряд чи знайдеться хто у Старокостянтинові хто не чув про категоричну заборону міського голови збирати кошти з батьків на ремонт шкіл та садочків.

З приводу цього рішення наш сайт навіть проводив голосування, в якому взяли участь 348 чоловік, з них 309 підтримали заборону збору коштів.

Та, за інформацією яка надходить від наших читачів, в частині закладів освіти міста продовжується “заборонений” збір коштів на ремонт.

Щоб з’ясувати, яка ж насправді ситуація, громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” звернулася до міського голови Миколи Мельничука з проханням надати копію розпорядження про заборону, яке він обіцяв видати. Адже кому, як не нашому міському голові, що вкотре обраний на свою посаду, краще знати про важливість саме паперового розпорядження для міських службовців.

Сказати, що отримана відповідь нас вразила, це не сказати нічого. У ній чорним по білому сказано: “у виданні такого розпорядження міського голови не має необхідності” бо, мовляв “збір коштів з батьків шкіл та садочків керівниками закладів не проводиться”.

Що ж, вочевидь ми вперше і не востаннє бачимо як політики та чиновники порушують свої обіцянки.

Однак є у цій справі і добра новина: в процесі вивчення цього питання ми з’ясували, що незважаючи на наявність чи відсутність такого розпорядження міського голови, жоден заклад освіти не має законного права примусово збирати кошти з батьків на будь-які цілі.

Тож де поставити кому у заголовку цієї статті – вирішувати Вам!

Детальніше про це читайте у наших наступних публікаціях, а поки перегляньте відео на тему:

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”http://e-dem.in.ua/starokostiantyniv/Petition/View/4″ linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”ПІДТРИМАТИ” title=”Петиція” description=”Про заборону зборів коштів з батьків учнів ЗОШ і ДНЗ в Старокостянтинові” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/tagline_box]
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Заборонити не можна збирати!”

 1. То тодi дiтям в розвалюхах навчатись?., чи може мiська рада буде видiляти на ремонти(щось мало вiриться), то я тодi звичайно за.Тут же постае питання, а де дiвались кошти цi всi роки коли школи i садочки ремонтувались за батькiвськi кошти

 2. Так они уже собрали.Еще до нового года начали.А теперь посылают СМС-ки с просьбами принести деньги.На те деньги,что они собрали за столько лет,можно щколы из золота построить!

 3. Дайте відповідь: чи є законним при забороні, збирати гроші на ремонт класів?

  1. Згідно законодавства збирати кошти в закладах освіти можна за умови:
   1. Повної добровільності внесків;
   2. Збору коштів на благодійний рахунок з подальшою бухгалтерською звітністю.
   За порушення цих пунктів передбачена відповідальність керівників навчальних закладів згідно антикорупційного законодавства.
   Більш детальніше це питання висвітлюватимемо у наступних статях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close