Місто

В місті заборонили збирати кошти з батьків!

кошти з батьків
На останньому засіданні сесії Старокостянтинівської міської ради міський голова Микола Мельничук повідомив про заборону збору коштів з батьків в закладах освіти.

У відповідь на питання депутата міської ради Миколи Ваврищука міський голова повідомив, що кошти на поточний ремонт закладів освіти передбачені в бюджеті міської ради і “кожній школі, кожному садочку категорично забороняється збирати кошти з батьків на ремонт закладів!“.

Також, Микола Мельничук повідомив, що на 2016 рік в міському бюджеті найбільше коштів передбачено на фінансування галузі освіти.

Як Ви ставитесь до заборони збору коштів з батьків в закладах освіти?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Підписати петицію “Про заборону безсистемних та неконтрольованих зборів коштів з батьків учнів ЗОШ і ДНЗ” в Старокостянтинові можна тут.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

31 thoughts on “В місті заборонили збирати кошти з батьків!”

  1. петицію подавав я, що абсурдного прошу пояснити? Але Мельничук спрацював на випередження і в устній формі на сесії заборонив збір коштів і сказав що буде розпорядження! але все ж, в чому абсурдність петиції?

  2. “Про заборону безсистемних та неконтрольованих зборів коштів “. А якщо кошти збираються для діла і контролюються. Що тоді? Збирати чи не збирати?

  1. Виталий Ганжа ну ви смішні, часи януковича не пройшли – вони у людей в голові – одним можна все іншим ні-га. Усі як вирішувалось через договорняки і хабарі так і вирішується!

 1. А я щось сумніваюсь, що місцева влада буде робити якісні ремонти у школах. Так і будуть діти через рік-два сидіти з парасольками на уроках. Все пам ятаю той кошторис, про який мер кричав на перше вересня, то де ж дії? Зараз пишете запити йому? Як не самі батьки, то ніхто про дітей і не подбає. Безглузда заборона, і головне необдумана.

  1. Це якраз завдання батьків – прослідкувати щоб ремонти були належні.
   А хто має кошти і хоче допомогти фінансово завжди зможе поповнити благодійний рахунок, який слід відкрити для школи.

 2. збирають і в нас. а ще своїми силами ремонти на робочому місці….. совок-совковий у наших головах! бо невистачає розуму відстояти свої права

 3. Я наприклад не здаю. Хоча реально нагадують щодня. Діти навчаються у 8 школі. Не так давно там зробили капітальний ремонт!!! На який ремонт що року ще можна збирати по 100 гривень з дитини!!??!! Я не розумію…

 4. Читаю. Заголовок: “Про заборону безсистемних та неконтрольованих зборів коштів з батьків учнів ЗОШ і ДНЗ”.
  Абзац 2: “Заборонити будь-який збір коштів на території шкіл та ДНЗ. ”
  Абзац 4: “Зобов’язати педагогічних працівників письмово інформувати адміністрацію школи про збір коштів у класах незалежно з чиєї ініціативи він здійснюється. ”
  Абзац 6: “Прийом благодійних внесків здійснювати виключно на добровільних засадах з обов’язковим оформленням відповідної документації. ”

  Заборонити-Заборонити-Інформувати як не дотримуються заборони-Звітувати як добровільно не дотримуються заборони. Так потрібно читати Вашу петицію? Чи якось по іншому?

 5. якщо Ви помилилися у фомулюваннях при створенні тексту, то варто визнати помилку. Я під такою петицією не підпишусь і іншим не пораджу. Вона як багато українських законів – не конкретна. При наборі необхідних голосів мер матиме повне моральне право відповісти щось на зразок: “Вимоги сформульовані не зрозуміло, прошу створити іншу петицію до більш зрозуміло викласти свої вимоги”.

 6. Я звісно голосую “ЗА”,але діти наші від того не постраждають!?Тому ,як мені батьківськийикомітет вжеидвіччімписав записки про здачу коштів в сумі 100 грн.на потребиишколи!

 7. Сьогодні повідомили що пан Мельничук сказав в устній формі зо він від своїх слів відмовився, і кошти продовжують збирати….. Ось такі справи. Тому пора приймати міри…… Де є викладення його відмов?

 8. Школа №2 лицей продолжает собирать деньги с родителей, угрожая что дети будут иметь плохие оценки, и т.д. Много мам забирают детей…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.