Місто

За хабар затримали начальника державної реєстраційної служби

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали під час отримання хабара начальника державної реєстраційної служби одного із районів Хмельницької області.

Посадовець систематично вимагав та отримував від місцевого підприємства двісті гривень за кожен зареєстрований договір оренди земельної ділянки. Зловмисник провів для комерсантів державну реєстрацію понад дві тисячі договорів оренди, що при встановленій ним “таксі” склало майже 450 тисяч гривень.

Після одержання від представника товариства чергового траншу хабара в розмірі 11 300 грн. і талонів на 40 л. бензину начальника зазначеної служби правоохоронці затримали у його службовому кабінеті.

Держслужбовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – прохання надати і одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у значному розмірі для себе, вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища. Хабарник перебуває під вартою.

Підозрюваного затримано на підставі ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу і відсторонення від посади.

Про це вчора повідомив Прес-центр СБ України.

Сьогодні, як повідомляє Depo, держреєстратора, який на відкатах заробив півмільйона гривень, суд випустив під заставу у 50 тисяч гривень.

Суд арештував все майно хабарника і постановив, що цього майна достатньо для того, аби випустити підозрюваного з-під варти під заставу у 50 тисяч гривень.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

10 thoughts on “За хабар затримали начальника державної реєстраційної служби”

  1. Тойкомуважкопісляцьоговіритиалевірить сказав:

    соромно за Старкон – це всього невелика ланка створеної і діючої у місті системи дерибану, повального хабарництва, тотальної корупції. Потрібна зміна місцевої влади. Та Мельничук та Ко здаються незламанними… Просто жах… Йду в запой :)

  2. Що за “конспірація” – “одного з районів”?.. – Адже у тому районі таки знатимуть, що зловили саме їх чиновника. – Тож коли захочуть, то про те знатимуть й інші…

  3. Всі в місті добре знають про кого йде мова, хіба, що ледачий це не обговорював, все “порішають” – ціна питання.

  4. Терещук Андрій Андрійович – начальник реєстраційної служби Старокостянтинівського районного управління юстиції, таки хабарник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.