Місто

За фактом масової загибелі собак відкрито кримінальну справу

За фактом масової загибелі собак в притулку відкрито кримінальну справу.

В наше розпорядження потрапила копія витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, яка свідчить про відкриття кримінального провадження.

“Зі змісту письмової заяви Полупана С.П. слідує, що у несанкціонованому притулку для тварин, який розміщується по вул.Покришкіна, м.Старокостянтинів на протязі листопада-грудня 2018 року з невстановлених причин загинула велика кількість тварин, а саме собак”, – зазначено у копії витягу.

Витяг з єдиного реєстру досудових розслідувань

Головним управлінням держпродспоживслужби в Хмельницькій області складено акт перевірки додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини. У акті зазначено 11 виявлених порушень, наводимо копію тих сторінок акту, у яких вони описані:

Нагадаємо, тимчасовий притулок для собак створили в Старокостянтинові восени. Ним опікуються волонтери громадської організації «Екозахист Старокостянтинів».

Притулок не перебуває на балансі міста і утримується виключно на благодійні кошти та допомогу, яку надають благодійники.

В грудні сталася масова загибель тварин, повідомлялося про загибель близко 90 собак.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.