Місто

За 15 років комунальники не отримали жодної нової одиниці техніки

За останні 15 років комунальники Старокостянтинова не отримали жодної нової одиниці техніки.

Про це повідомив керівник Комбінату комунальних підприємств Володимир Булич та керівник Комунального ремонтно–будівельного шляхового підприємства Віктор Тащук.

Під час засідання 15-ї сесії Старокостянтинівської міської ради керівники доповідали про стан готовності комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Під час відповіді на запитання депутата Миколи Ваврищука з’ясувалося, що їх підприємства протягом останніх 15 років не отримали жодної нової одиниці техніки.

Водночас міський голова Микола Мельничук повідомив, що в КРБШП налічується 11 одиниць не нової дорожньої техніки, а для ККП виділені кошти на автомобіль-сміттєвоз, який ще не надійшов.

На що депутат Олександр Афанасьєв зауважив, що на комунальне підприємство все-таки купувалась нова техніка, а саме Chevrolet Epica, який був переданий міській раді за 1 грн. і на якому сьогодні їздить міський голова.

Нагадуємо, на цій сесії також планували зняти секретаря міської ради Олександра Степанишина.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “За 15 років комунальники не отримали жодної нової одиниці техніки”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.