Місто

До Старокостянтинова з новою програмою їде Сергій Притула та гумор-шоу «Вар’яти»

18 березня в Будинку офіцерів (вул. Миру, 1/79 місто Старокостянтинів), жартуватиме перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» з новою програмою. О 19:00 годині артисти презентуватимуть чергові порції веселих жартів, мініатюр та дотепних авторських пісень.

Команда «Вар’яти ШОУ» – то веселі хлопаки, що зібралиcь разом на радість людям. Це шоу, що позбавлене російської мови та нецензурної лексики. Практично відсутні жарти на політичну тематику, жарти «нижче пояса», а здебільшого хлопці жартують на побутову тематику. Тому на концерт «Вар’яти-шоу» можна йти усією сім’єю.

Організатор концерту Роман Яворський розповідає, що в місті Старокостянтинів, гумористи виступатимуть не вперше, попередньо артисти з аншлагом зібрали концертний зал, а глядачі були захоплені та дуже задоволені виступом «Вар’ятів».

– Зважаючи на попередній ажіотаж серед глядачів та вдалий виступ гумористів, а також телевізійний вихід програми, вирішили запросити їх ще раз. Отож, чекаємо всіх на концерті «Вар’ятів», – коментує організатор концерту та керівник івент-агенції «Мегаподія» Роман Яворський.

Придбати квитки можна у касі Будинку офіцерів за телефоном: (097) 740-71-74

Початок: 18 березня о 19 годині.
Вартість: від 100 до 200 грн.

Один із номерів “Вар’ятів”:

Партнери заходу: мережа меблевих салонів «Ясен»,мотель «Фієста», медіа партнер «Перець-fm».

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “До Старокостянтинова з новою програмою їде Сергій Притула та гумор-шоу «Вар’яти»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close