Місто

Як знімали Олександра Степанишина

Вже за кілька тижнів до сьогоднішньої сесії питання дострокового припинення повноважень секретаря Старокостянтинівської міської ради Олександра Степанишина крутилося в навколовладному середовищі. Претензій у депутатів назбиралося немало, організатори готувалися серйозно, але вийшло все як завджи.
Степанишин Старокостянтинів
Процес обговорення та голосування цього питання перетворився на хаос, говорили про що завгодно, лише не про секретаря. Серед депутатських фракцій, лише фракція Свободи озвучила якісь конкретні зауваження до роботи секретаря міської ради. Але позицію самого Олександра Степанишина з приводу цих зауважень так і не вдалося почути.

Так звані, провладні фракції: ВО “Батьківщина”, БПП “Солідарність”, Укроп заявили про відмову брати участь у голосуванні, таким чином взагалі позбавивши сенсу процес голосування, адже голосів 14-ти депутатів, що залишилися не вистачило б щоб вирішити це питання.

Чому депутати цих фракцій не могли взяти участь у голосуванні і в його процесі висловити підтримку діючому секретарю – питання не зрозуміле. Виходить що керівники фракцій не були впевнені у своїх депутатах, адже процедура такого голосування таємна.

Побачивши безперспективність процесу, голосувати відмовились і інші депутати.

В підсумку “За” зняття діючого секретаря міської ради проголосувало 10 депутатів із 30 присутніх, “Проти” – 2, один утримався.

Олександр Степанишин подякував депутатам за волевиявлення та пообіцяв всіх об’єднати і працювати з усім депутатським корпусом незалежно від їх позиції з цього питання.

Одним словом, з чого починали, на тому і закінчили. Депутати помахали шаблями, потрусили повітрям, наробили заяв, а нічого не змінилося.

То ж чи варто було починати?

І така ситуація з вирішенням багатьох питань у міській раді. Схоже і самі депутати починають це розуміти, як сказав депутат Сергій Гаєвський: “Давайте розпустимо міську раду, для чого ми тут вже рік кричимо? Люди від нас втомилися! Я якби так працював би був би голий, босий і голодний!”

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

13 thoughts on “Як знімали Олександра Степанишина”

 1. Ой, а що, були такі які в це вірили? Хоч Микола Васильович і каже, що незамінних немає, але серед депутатів цього скликання особисто я – альтернативи не бачу. Чи може бути не депутат?

 2. Ну якщо такі депутати, що немає серед кого вибрати секретаря то напевно потрібно підтримати пропозицію депутата Гаєвського С.В. та розпустити таку раду, оскільки як видно за рік повноважень, співпраці між виконавчою та законодавчою владою міста немає і мабудь не буде, можливо наступні обранці будуть більш достойними!

  1. Достойність в чому полягає екс міліціянта???Збирати дань по усім підприемцям і отримувати за особо запутані дела.

   1. А Ви особисто давали мені дань чи ваші знайомі, якщо так прийдіть поспілкуємось!

  2. А я вважаю, що це безрезультатна затія. Виборці, як не цікавилися реальною місцевою політикою, так і не цікавляться. Як і влада не готова до відкритості – чого тільки варті закиди мера щодо критики влади, в тому числі і зі сторони цієї групи. В такій ситуації, визнаними в більшості будуть ті ж самі чи формується подібна патова ситуація врешті решт.

  3. Ооооо! Озвався! Сиди тихенько, хабарник! І в дзеркало подивився! Наїв рило як в свині на хабарях!

  4. Що з тобою спілкуватися!??? Пенсія і годі! А до влади пика все ж хоче)))

 3. Сашко, якщо хочеш поспілкуватись, зайди до мене подивомось яке в тебе рило.

 4. Цар Колян всіх нагинає:
  “Без Стєпашки пропадаю!”.
  Депутати-сраколизи,
  Вмить виконують капризи
  Маразматика старого.
  Оббивають всі пороги.
  “Ми вам нирки відіб`ємо,
  Всю земельку заберемо!”
  Так кричить лисань Степашка
  Аж бордова вся мордашка.
  “Це мене вони посміли,
  Ви цар Коля захмеліли!
  Та без мене ви загнетесь!
  Це коли ж ви схаменетесь!”
  “Так мій любий, лисий сину!
  Вже продали Україну!
  Ще землі там клаптик маєм
  Із тобою підлатаєм!
  Не дамо тебе в образить!
  Глянь рубашка не налазить!
  Може жерти мене треба?
  І бухати? Бачить небо
  Вже розплата йде до нас!
  Вже настав останній час”
  Так вже марив цар Колян
  Як лягав на свій диван.
  Ліля знов нес плящину
  І за неньку Україну
  Перед снов “вдушили” вмить,
  Бо ж душа болить, болить.
  Ніч безсонна всіх чекала,
  А рабів всіх нагинали,
  Щоб у день голосування
  Всіх було в душі єднання.
  І ніяких там думок,
  Бо інакше на курок!
  Так і сталось депутати,
  Щоб багато не кричати
  Вмить прогнулись під царька
  Тут історія така!
  В древнім місті вже роками
  Ляльководи правлять нами.
  А раби їх прославляють,
  Бо ті гарно наливають.
  В депутати переважно
  Вибирають люд продажний.
  А запроданці оті
  Мали всіх десь у хвості.
  Всіх готові розпродати
  І дітей, і рідну мати.
  Тільки тепле місце мати
  Й при кориті заправляти.
  Але ПРАВДА є таки!
  І брехня не на віки!

 5. Знаєте що… Читаю пости колишнього начальника міліції і дивуюся… Ви вже що, сповідатися в церкву сходили? Правильний такий став. Скільки років хабарі брав, а тут вчить всіх нас як жити і що робити!!!!!! Люди, скільки ми таких перевертнів терпіти будемо?????

 6. Що стосується, пан Юрій того, що я був начальником міліції, то мені немає чого соромитись і думаю , що багато людей це може підтвердити. Коли ходити в церкву – я думаю , що у Вас також я запитувати не буду, а що стосується хабарів, то я Вам раджу: якщо Ви особисто чи Ваші знайомі давали мені хабарі, то зверніться в прокуратуру і нехай проведуть розслудування, якщо Ви цього не зробите, то це свідчить тільки проте що Ваш коментар є пусті слова, а тоді вирішуйте хто з нас перевертень. Я принаймі своє обличчя не скриваю і пишу коментарі в соціальних мережах від свого імені , а хто ”ВИ” – ще потрібно подивитись. Раджу якщо кидаєте звинувачення, то пишіть конкретно, або думайте , що писати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.