Місто

Як вирішити важливі проблеми громади? – Запрошуємо дізнатися відповідь на це, та інші питання

Громадська організація «Старокостянтинів небайдужий», в рамках проекту «CHOICE: культурна спадщина і сучасність», запрошує усіх жителів міста до участі у вже третьому тренінгу з розвитку громадських організацій, що пройде у місті Старокостянтинів.

[li_item icon=”fa-arrow-circle-right”]Чому важливо створювати сприятливе середовище для навчання, інновацій, творчої співпраці та самореалізації?[/li_item] [li_item icon=”fa-arrow-circle-right”]Хто допоможе ефективно реагувати на соціально-політичні зміни у громадах та захищати інтереси людей?[/li_item] [li_item icon=”fa-arrow-circle-right”]Коли і для чого необхідні кампанії громадянської участі?[/li_item] [li_item icon=”fa-arrow-circle-right”]Як мобілізувати небайдужих людей до вирішення важливих проблем?[/li_item]
Відповіді на ці запитання, цікаві ідеї, креативні підходи та інструменти впливу на думки людей ви отримаєте під час тренінгу «Планування, організація та проведення кампаній громадянської участі», який розпочнеться у неділю, 26 лютого, о 09:00 год. в кафе “Шоколад”.

Чому ми навчимось:

  • виявляти власні потреби, потреби і ресурси громади;
  • генерувати нестандартні ідеї;
  • лобіювати свої інтереси в громаді, лобіювати інтереси громади;
  • знаходити нові форми співпраці з державними інституціями та іншими спільнотами;
  • планувати кампанії громадянської участі та окремі акції;
  • переконувати людей слухати вас і знаходити однодумців;
  • Перемагати. Бо насправді навколо вас завжди є люди, які хочуть допомагати та змінювати світ на краще.

Голоднікова
Запрошений гість:

Юлія Голоднікова

фахівець з PR-комунікацій, тренер з організаційного розвитку, соціальний психолог, к.ф.н., куратор і проектний менеджер освітніх та культурних проектів і програм Громадської організації Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток».

Щоб потрапити до нас Ви маєте займати активну життєву позицію, мати велике бажання здійснювати позитивні зміни та заповнити заявку:

Заявка на участь у тренінгу

 

Увага! Кількість учасників обмежена, за результатами поданих заявок буде обрано 25 людей, яких буде запрошено до участі в заході.

Участь у заході безкоштовна. Під час заходу учасники будуть забезпечені безкоштовним обідом та кава-брейками. Транспорті витрати та витрати на проживання для учасників з інших міст не відшкодовуються.

Про успішний відбір та деталі заходу вас буде повідомлено організаторами додатково. Слідкуйте за електронною поштою!

У разі виникнення додаткових питань прохання зв’язатися з нами через сторінку – Контакти.

Як проходили наші попередні тренінги:
Читайте: В Старокостянтинові відбувся тренінг «Стратегічне планування для громадських організацій»;
Дивіться:

логотип ЄСПроект фінансується Європейським Союзом.

Цю публікацію видано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “CHOICE: культурна спадщина і сучасність”. За зміст цієї публікації відповідають виключно партнери-виконавці, і його жодним чином не можна вважати таким, що відображає погляди Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.