Місто

Як стати відомим і навіщо?

Чи мріяли Ви колись стати відомими та знаменитими? Чи знаєте Ви як цього досягнути? І головне, для чого Вам це необхідно?

Насправді існує багато шляхів стати відомою людиною. Згадайте як багато знаменитих спортсменів, моделей, співаків, письменників, музикантів ви знаєте. І це тільки початок. Але як всі ці люди стали настільки знаменитими? А якщо ви працюєте в команді, як зробити відомою свою організацію?

Дещо з цього, а можливо навіть і більше Ви зможете дізнатися на тренінгу:

«Теорія і практика інформаційної діяльності “Як стати відомим і навіщо”»

який проводить громадська організація «Старокостянтинів небайдужий», в рамках проекту «CHOICE: культурна спадщина і сучасність». Запрошуються усі бажаючі!

Тренінг пройде у неділю, 19 березня, о 09:00 год. в кафе “Шоколад”.

Щоб потрапити до нас Ви маєте займати активну життєву позицію, мати велике бажання здійснювати позитивні зміни та заповнити заявку:

Заявка на участь у тренінгу  
Забалдіна

Запрошений гість:

Юлія Забалдіна

кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету.

 

Увага! Кількість учасників обмежена, за результатами поданих заявок буде обрано 25 людей, яких буде запрошено до участі в заході.

Участь безкоштовна! Під час заходу учасники будуть забезпечені безкоштовним обідом та кава-брейками. Транспортні витрати та витрати на проживання для учасників з інших міст не відшкодовуються.

Про успішний відбір та деталі заходу вас буде повідомлено організаторами додатково. Слідкуйте за електронною поштою!

У разі виникнення додаткових питань прохання зв’язатися з нами через сторінку – Контакти.

Як проходили наші попередні тренінги:
Читайте:
Вчимося проводити кампанії громадянської участі;
В Старокостянтинові відбувся тренінг «Стратегічне планування для громадських організацій»;
Дивіться:

логотип ЄСПроект фінансується Європейським Союзом.

Цю публікацію видано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “CHOICE: культурна спадщина і сучасність”. За зміст цієї публікації відповідають виключно партнери-виконавці, і його жодним чином не можна вважати таким, що відображає погляди Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.