Місто

Як пройшов третій тренінг ”Школи лідерства“

“Школа лідерства” – проект громадської організації “Старокостянтинів небайдужий” для підлітків міста, що бажають розвинути в собі лідерські якості. Проект передбачає шість тренінгів на різну тематику, цього разу учасники вчились ефективно розпоряджатись своїм часом.

Більше про перший тренінг “Увага – тут народжуються лідери!
Більше про другий тренінг “Новий тиждень – нові лідерські досягнення!“.

Що ж з цього вийшло?

На початку учасники поділились результатами домашнього завдання – проаналізували свої слабкі та сильні сторони у спілкуванні та виявили напрямки для розвитку комунікативних здібностей.

Згодом, юні учасники ознайомились із новими методами використання часу та мали змогу поповнити свої словнички новим поняттям ”хронофаги”. Іншими словами, це ті речі, що забирають наш час.

Цікавою новинкою для учасників стала робота у командах та спільне складання плану протидії хронофагам. Після жвавого обговорення у групах, майбутні лідери презентували свої проекти публіці.

Поласувавши морозивом за перервою, учасники прослухали виступ Сергія – одного із організаторів ”Школи лідерства”, що вперше спробував себе у ролі тренера. Він розповів про мобільні додатки та комп’ютерні програми, що можуть допомогти краще планувати свій час.

Наприкінці учасники традиційно висловились про користь тренінгу та поділились, що зустріли багато однодумців та друзів у “Школі лідерства”.

Які цікавинки готують тренери наступного четверга? Слідкуй за нашими новинами та дізнавайся першим(-ою)!

Висловлюємо щиру подяку працівникам Центральної районної бібліотеки та приватному підприємцю Євгенію Сімоненку, які надали організаційну та матеріальну підтримку у проведенні “Школи лідерства”.

Вєроніка Вєрємєєва
Автор: Вєроніка Вєрємєєва, учениця 11 класу Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ст., гімназія” ім. Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.