Місто

Як працівники акумуляторного відстоювали свої робочі місця

Вчора на сесію міської ради організовано прибули працівники акумуляторного заводу, СНБ поцікавився метою їхнього візиту.

Продовження, початок читайте/дивіться тут.

В залі ще не було жодного депутата, але значна частина місць вже була зайнята. Завчасно на сесію прибули працівники акумуляторного заводу, їх привезли спеціально виділеним для цього автобусом.

До початку роботи сесії найбільше людей з заводу обурив плакат із лозунгом: “Купа свинцевих відходів – справа моральних виродків!”, який депутати причепили перед президією.

Вони пояснили, що прибули на сесію “відстоювати свої робочі місця, щоб нам жити, їсти кусочок хліба і до хліба!”.

Радує, що люди все активніше починають цікавитись роботою міської ради, нагадуємо, це вже вдруге працівники акумуляторного заводу були присутні на сесії, а нещодавно в засіданні взяли участь працівники ЖЕК.

Як все було дивіться на відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

29 thoughts on “Як працівники акумуляторного відстоювали свої робочі місця”

 1. якщо не брати до уваги “зграйку” депутатів, яким будь-що потрібно попіаритись, то загалом сесія пройшла на оцінку задовільно. Чітко та зрозуміло доповів головний еколог Хмельниччини, не все так страшно, як нас залякують. Так, звісно є проблеми, але їх потрібно спільно вирішувати, а не збирати працівників заводу та жителів II вокзалу для “показухи”. А що до Вас особисто Сергій, то наскільки мені відомо, ще до початку сесії, Ви навмисно провокували працівників заводу на образи.

  1. Та Ви що Ваше ясновельможносте? Погляньте, до нас сам Князь Острозький в коментарі пожалував! Князю, Ви робите честь для нас!
   Вибачте звичайно, у Вашому часі Ви певно не були знайомі з такою річчю як ютуб, зайдіть в новину і перегляньте там відео – на ньому все моє спілкування з працівниками заводу можна побачити.

  2. Сергію, можливо Ви і праві, щодо мене, так я не все знаю, та не все розумію у сучасній техніці, але знаючи Вас, я цілком свідомо кажу, що Ви провокували працівників заводу, а взагалі Ваша поведінка на сесії не вміщається у рамки журналіста (блогера), усі Ваші статті мають тільки один бік висвітлення, вибачте, але на мою “скромну” думку Ви не можете себе виставляти як незацікавнелий блогер

  3. Костянтин Острозький Не знаючи мене, не будучи на сесії, не чуючи розмови, не дивлячись відео – ґрунтовні у Вас висновки, нічого не скажеш.
   Про мою поведінку кожен для себе власне заключення зробить, коли перегляне відео.

  4. Костянтин Острозький з приводу блогера. Блог, це якраз і місце де автор висловлює свої власні думки і своє бачення ситуації.
   В іншому Ви маєте рацію, я дійсно зацікавлений, зацікавлений у тому, щоб місто нарешті почало жити нормальним життям, щоб наші керманичі зрозуміли хто їх туди обрав і кому вони мають слугувати, щоб ми нарешті відчули себе людьми і навчилися відстоювати свої права.

  5. на всі 100% з Вами погоджуюся, але не можна прийняти одну позицію та впродовж певного періоду жити під розовими окулярами свого вподобання. Якщо вирішили зайнятися такою важливою справою для суспільства, як висвітлення інформації, то будь ласка тримайте незалежну позицію.

  6. Павло Слободенюк те що я не бажаю показати своє обличчя, ще не означає, що я не говорю правду, а Ви пане Павло, перед тим як писати на людей усіляку “гадість” могли б спробувати розкинути сірою речовиною у своїй голові.

  7. Костянтин Острозький я спробував розкинути “сірою речовиною” ще зимою півтора року тому, коли намагалися підняти дане питання. Коли будувався завод замість складу, коли не було ніяких дозвільних документів, коли були проведенні фіктивні громадські слухання. Коли Львівська міська рада відхрещувалась від цього заводу. А тепер що трапилось? чого це люди на сесії почали ходити і дуже активно відстоювати “власні” позиції?

  8. те що на слухання сесії приходять працівники заводу це і так зрозуміло, те щр там є інша сторона (жителі II вокзалу) це теж нормально, навіть більше, це нарешті у нашому місті люди мають право голосу, але те що відбувається на сесіях, не поміщається у жодні європейські рамки. Якщо депутати не спроможні між собою домовитися (навіть, ті що знаходяться у так званій коаліції), це просто абсурд 5 проектів рішень, і жодного з вимогами чиного законодавства, невже ще можна було сподіватися що депутатський корпус щось затвердить. Співчуваю громадськості, люди уже мають розуміти що вибори 2015 року не пройдуть повз них.

  9. В тому й діло, що у нас хочуть всі домовитись, тишком-нишком, щоб ніхто не взнав, як-небудь. Агов, прокиньтесь люди, так не може бути вічно! Одне життя маєте!
   Має бути чітка стратегія розвитку і життя міста. Все інше в смітник.
   Політична еліта не розуміє (не звикла), якщо їм щось не подобається – на їх місце буде обраний інший, і так буде доки людям не стане жити краще. Можливо, пройде багато років, але іншого шляху я не бачу.

  10. Костянтин Острозький Що і як мені робити дозвольте я вирішу самостійно. А для Вас маю дуже простий рецепт: не подобається те що я пишу – не читайте.

  11. Костянтин Острозький а правда в тому що ми маємо грубе порушення екологічного законодавства та інших норм, зокрема Конституції України з боку заводу АКБ і позицію групи депутатів які хочуть примусити данний завод працювати в правовому руслі, не більше і ні менше!

  12. Костянтин Острозький ще маємо факт що ви троль якого сворили пару годин назад і робота ваша заключається в засиранні мізків і в відволіканні від основної проблеми!

  13. Костянтин Острозький якщо сесію перетворюють на цирк – значить це комусь необхідно. Не забуваємо про “сіру речовину”
   Під “клоунами”, наскільки я зрозумів, Ви маєте на увазі не байдужих депутатів, то я вам відповім. Я особисто нікого не знаю, але можу сказати, що таких депутатів потрібно поважати, а не кричати їм “ганьба”. Не забувайте, що люди взяли на себе відповідальність представляти громаду, витрачають власний час, здоров’я. Українцям не вистачає поваги до інших українців, не цінуємо нічого чужого, бачимо лише своє. Так і залишимось хохлами.

   1. кого поважати Полупана, Афанасєва??? кого з них поважати????Ідіотів які не знають закону?? вибачайте за такі слова, но воно так і є!!!і крім того щоб кричати нічого не вміють! цеж не була сесія для того щоб вирішити питання по заводу, це просто хочуть обістрати Мельничука но в них нічого не получається і не скоро получиться бо вони ще зовсім зелені!!!

  14. Виталий Ганжа Зараз Костянтин Острозький розкаже нам де тут правда, він вже засновник міста – все знає. Це потрібно вміти – звинуватити когось у брехні і провокаціях не привівши у доказ жодного факту.

  15. Павло Слободенюк я хочу для рідно міста також чистого повітря та прозорої води…….але я не розумію, як можна суперечити людям (мешканцям рідного міста) які також мають свою точку зору, як на мене то потрібно в межах копметенції правоохороних органів заставити директора заводу відповідати законим нормам, а не перетворювати сесію на власний піар…

 2. Костянтин Острозький, знаючи Сергія, можу сказати, що він не буде опускатися до такого низького вчинку, як провокування. І велике дякую йому та його однодумцям, які борються за добробут у нашому місті. А ті хто думає, що данна проблема з заводом їх не стосується, дуже помиляються, нехай уважно почитають якої шкоди завдає свинець.

 3. Як завжди нiчого не рiшили по кричали i все на тому ! Людей обiзвали . Це схоже на кiно . До сих пiр не разумiю навiщо нам взагалi дипутати ? З таким самим успiхом можна на базарi покричати по обзиватися . як далеко до цивiлiзацii

 4. Коли вже в фейзбуці тай взагалі в соціальних мережах введуть відповідальність за хейтерство ! Дістали ці маргенали ! Раніше на заборах писали , після заборів перейшли на бігборди щей треба було викупить той щит , тепер для того щоб скласти думку про будь що треба завести цілу армію хейтерів маргеналів !!!

 5. Даже животные не гадят там где живут. А работничкам сим, главное ” хлiб i до хлiба”. Только не догадываются, что заглатывая дыша выбросами предприятия, можно и без зубов остаться. Если им плевать, из-за отсутствия знаний о вреде для своего здоровья, то на город им и подавно nаsratь, простите мой французский.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.