Місто

Як підписати електронну петицію

На початку місяця ми писали про створення першої електронної петиції в Старокостянтинові.

Сьогоднішній матеріал для тих у кого виникають складнощі з підписанням петицій, але спершу кілька слів про те, що таке петиція і для чого необхідно її підписувати:

Закон «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» прийнято Верховною Радою 02 липня 2015 року за ініціативи Президента України. Ним запроваджується можливість подання громадянами індивідуальних та колективних звернень в електронній формі (з використанням мережі Інтернет), до Президента, Верховної Ради, Кабміну, а також органів місцевого самоврядування (міської ради, районної ради) шляхом подання електронної петиції.

Якщо петиція набере необхідну кількість голосів у встановлений термін її розгляд здійснюватиметься на засіданні сесії міської ради або виконавчого комітету міської ради, з обов’язковим винесенням рішення по питанню, піднятому у тексті петиції.

Якщо електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів, вона розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Отже, якщо Ви хочете щоб міська рада взялася за вирішення проблем життя міста, озвучених у петиції – обов’язково її підпишіть!

Як підписати електронну петицію?

Для цього необхідно:

1. Увійти на сайт петицій

УВІЙТИ

2. Клацнути мишкою на BankID

BankID

3. Клацнути на кнопці Приватбанк

ПриватБанк

4. Ввести свій номер телефону та пароль до Приват24

Приват24

5. Далі тиснете кнопку Підтвердити і обираєте з переліку петицій ту, яку хочете підтримати.

6. Останній пункт – тиснете кнопку Підписати петицію.

Вітаю! Ви виявили активну громадську позицію та зробили свій внесок у розвиток Старокостянтинова.

Реєстрація Щоб щоразу, під час підтримання петицій, не проходити таку процедуру можна зареєструватися на сайті.
Для цього тисніть кнопку Реєстрація та заповніть поля: Прізвище, Ім’я, По батькові, Ваше місто Старокостянтинів, Електронна пошта, Номер мобільного телефону, Код підтвердження і Пароль.
Реєстрація

Нагадуємо, в Старокостянтинові створено вже три петиції.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.