Місто

Як оживають герої історій про Замки

Проект #чим_живуть_замки продовжує розповідати світу про Старокостянтинів і Броди.

Ця дивовижна історія сталася вчора, ми отримали друковану продукцію, яку розробляли в рамках проекту разом з Vasyl Strilchuk, Василь Муляр і Olya Volynets, фото Oleksandr Demchuk.

Це календар та брошура з інформацію на українській та англійській мовах про наші міста і Замки.

Брошури про Замки

Так от, привіз нам календар практично герой нашого фільму-подорожі. Пригадуєте, там розповідалося про кохання, яке зародилося між хлопцем з Старокостянтинова і дівчиною з Бродів?

З’ясувалося, що це цілковита правда і лінія кохання справді поєднує наші міста, лише життя, як це часто буває, трохи переплутало все місцями – хлопець виявився з міста Броди, а дівчина з Старокостянтинова :)

Дякую, Тарасе! Дякую, Катю! Щастя Вам!

Дякую також усім, хто взяв участь у нашому проекті і запрошую до нашого офісу отримати на пам’ять свій екземпляр маленької історії про наше велике і давнє місто!

P.S. Хто ще не бачив фільм, дивіться уже зараз:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Як оживають герої історій про Замки”

  1. Фільм цікавий і оригінальний по своєму. Проте ці замки різні, як за змістом, так і за роллю в історії. Правда доля у них однакова – вони занедбані і по суті забуті. Про замок Острозьких нам майже нічого не відомо, а те, що відомо фактами не підкріплено. Тут усе потребує перевірки і нових серйозних досліджень, особливо історико-архітектурних і археологічних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.