Місто

Як ми Зимові свята проводжали

19 січня на Водохреща провели квест-гру для дітей на тему зимових свят і традицій українського народу.

Квест був інформаційно-розважальний, про свята і традиції розповідалося в ігровій формі. Така форма розваг у Старокостянтинові нова і дуже сподобалася дітям, незважаючи на мороз.

Як каже Вікі, квест (від англ. quest – пошук, пошуки пригод), це аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.

Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших.

Інтелектуальні етапи квесту дозволяють розвинути ерудицію і виявити спритність, а ігрові завдання викликають масу позитивних емоцій і радісних спогадів, сприяють розвитку комунікативних якостей.

Цей квест був класний тим, що у ньому зібралися учасники приблизно одного віку, було порівну дівчат та хлопців, конкурси були цікавими для всіх. Захоплюючим був пошук підказок, які ховалися в неочікуваних місцях. Конкурси були для створення веселого настрою та знання українських традицій. Для мене неочікуваними та приємними були подарунки та гаряче какао. З нетерпінням чекаю наступних квестів!))), – говорить 12-ти річний Сашко.

Квест у Старокостянтинові

Подяка за організацію квесту Ярославу Козачуку та Ганні Хохловій, а також Василю Муляру і Олександру Ковалю за подвійні подарунки :).

Більше фото з квесту можна переглянути на нашій сторінці у Фейсбук:

Провели квест-гру "Прощавайте зимові свята!".Дітям сподобалось! :)Якщо хтось з учасників побачить цей допис будемо вдячні за коментарі!

Опубліковано Громадська організація "Старокостянтинів небайдужий" Неділя, 20 січня 2019 р.

Проводжали зимові свята

Святкова квест-гра "Прощавайте зимові свята!"

Опубліковано Громадська організація "Старокостянтинів небайдужий" Неділя, 20 січня 2019 р.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.