Місто

Реалізуй свою ідею або як американець може допомогти змінити наше місто

Цієї неділі 11 березня, о 12:00 год. в центральній районній бібліотеці ми представимо вам захоплюючий план вигідних програм для громади та дамо шанс реалізувати ваші ідеї.

Запрошуємо усіх мешканців міста та громадські організації на відкриту конференцію з питань розвитку громади та міста.

Сподіваємось побачити вас у центральній бібліотеці 11 березня о 12:00 год., де ми проведемо нашу першу організаційну зустріч 2018 року! Де ми хотіли б повідомити вас про нашу діяльність на найближчі місяці. У нас є захоплюючий план нових вигідних для громади програм і ми з радістю почуємо, що ви думаєте про них!

В коментарях до наших публікацій ми бачимо, що в Старокостянтинові є багато активних людей. Приходьте, щоб обговорити наші плани та цілі та поговорити про те, як ми разом покращимо Старокостянтинів у цьому році.

Це також чудова можливість для ідей, пропозицій. Ми хочемо почути ваші ідеї щодо вдосконалення нашого міста та надати можливості для втілення їх в життя!

У нас буде можливість поговорити один з одним, і ми відповімо на усі питання, що виникнуть.

Сподіваємось побачити вас!

Конференцію проводитиме ГО “Старокостянтинів небайдужий” та волонтер Корпусу Миру США Ліам Форан.

Програма конференції

План конференції

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close