Місто

На зустрічі з перевізником депутатам пропонували, все-таки, завезти сміття у місто

В середу, якраз під час найбільшого в історії Старокостянтинова дощу, в кабінеті міського голови Миколи Мельничука відбулася зустріч засновника фірми-перевізника львівського сміття Олександра Василянського з депутатами та представниками громади міста.

Зважаючи на хід подій, метою зустрічі було обговорення ситуації, що склалася в місті та надання пропозицій депутатам щодо можливих варіантів її врегулювання. Насправді ж мету зустрічі було визначити доволі важко, з перших хвилин Олександр Василянський висловив невдоволення відеозйомкою події та заявив, що він розраховував на індивідуальну розмову з депутатами міської ради.

Єдина зміна, яка пропонувалася до попередніх умов завезення сміття в місто, це усунення з процесу ТОВ “Екостаркон” і підписання прямого договору по тій же ціні за тонну.

Тобто основне питання, яке намагались вирішити, це вивезення львівського сміття. Ні проекту реконструкції нашого сміттєзвалища, про який говорилося не раз, ні точної загальної суми необхідних для цього коштів, ні чітких зобов’язань перевізників не було надано.

Про інвестора також уже не йшлося, схоже він зник разом з ТОВ “Екостаркон”.

Можливо тому, зустріч пройшла напружено і емоційно, в учасників періодично проскакувала лайка, то ж заберіть дітей від комп’ютера, як будете переглядати відео:

Повний відеозапис зустрічі дивіться тут: частина один; частина два.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “На зустрічі з перевізником депутатам пропонували, все-таки, завезти сміття у місто”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.