ВажливоМісто

Волонтер Корпусу Миру США працюватиме в Старокостянтинові

Саме так, в нашому місті працюватиме волонтер Корпусу Миру США, вірніше уже працює :)

Громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” подала заявку та перемогла у відборі, то ж відтепер, вперше в історії Старокостянтинова, ми прийматимемо волонтера Корпусу Миру США, що працюватиме по програмі «Розвиток громади».

Сергій Худий і Ліам Форан
Сергій Худий і Ліам Форан

Нам вдалося не лише пройти жорсткий відбір Корпусу Миру, а й отримати в свою команду чудового, неймовірно щирого, молодого, завзятого та активного хлопця Liam Foran!

Ліам перебуватиме в нашому місті 2 роки.

Наша мета – створити нові можливості для розвитку громади в Старокостянтинові, реалізувати суспільно-корисні громадські проекти, сприяти розвитку волонтерського руху, збереженню української культури та розвитку туристичного бізнесу, вивченню навчання ділової англійської мови та багато іншого!

Дуже сподіваємось на зацікавленість і підтримку старокостянтинівцями наших майбутніх проектів, запрошуємо до співпраці усіх жителів міста, громадські організації, органи виконавчої влади, підприємців.

Ми щиро радіємо тій можливості, яка відкривається перед нами!

Дякую команді ГО “Старокостянтинів небайдужий”, без вас це було б не можливо!

Більше про Корпус Миру США читайте тут.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.