Місто

Виконком не затвердив вартість проїзду в розмірі 4 грн.

Одне з питань, яке розглядалося на засіданні виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 26 травня 2016р. було затвердження розміру вартості проїзду в міських автобусах.

До прийняття пропонувалося встановити вартість проїзду в розмірі 4 грн., для дітей 2 грн. у навчальний період, із збереженням пільг.

Нагадаємо, громадські слухання, які проводились в місті з цього питання, прийняли рішення про зменшення вартості проїзду до 3 грн.

Громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” подала електронну петицію з такою ж пропозицією. Петицію підтримали 106 старокостянтинівців і вона була адресована на розгляд до міської ради.

Відповідь міської ради, можна прочитати на сайті петицій, зокрема у ній сказано:

Для остаточного вирішення питання щодо вартості проїзду в місті враховуючи результати обстежень та невизначеність з відшкодуванням за перевезення пільгової категорії управління економіки пропонує на розгляд виконавчого комітету міської ради та сесії міської ради різні варіанти рішення:
– при встановленні вартості проїзду згідно пропозицій на громадських слуханнях – 3 грн. та 1,50 грн. – діти орієнтовно необхідно передбачити в місцевому бюджеті суму відшкодувань за пільгові перевезення 5,5 млн. грн. та перевезення дітей шкільного віку 1,0 млн. грн.
– при встановленні вартості проїзду – 4 грн. та 2 грн. орієнтовно необхідно передбачити в місцевому бюджеті суму відшкодувань за пільгові перевезення 3,1 млн. грн. та перевезення дітей шкільного віку 1,3 млн. грн.
Питання встановлення вартості проїзду планується розглянути на засіданні виконавчого комітету міської ради 26 травня 2016 року.

Міський голова М. Мельничук

На встановлені ціни в розмірі 4 грн. наполягали представники перевізників, аргументуючи це здорожчанням електроенергії, оренди, запасних частин та збільшенням мінімальної заробітної плати у їх працівників.

За затвердження такої вартості проїзду проголосували 7 членів виконавчого комітету, та для прийняття рішення цього виявилось не достатньо.

Тож на сьогодні, вартість проїзду у місті залишилася без змін, оскільки діє попереднє рішення виконкому, а дане питання направлено на доопрацювання.

Повністю запис засідання виконавчого комітету можна переглянути на офіційному сайті міської ради.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Виконком не затвердив вартість проїзду в розмірі 4 грн.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close