Місто

Відповідь на петицію про благоустрій центрального парку надала міська рада

На адресу громадської організації “Старокостянтинів небайдужий” надійшла відповідь міської ради на електронну петицію “Про благоустрій центрального парку міста” за підписом першого заступника міського голови В. Богачука.

У відповіді зазначається:

Дата початку збору підписів: 22 лютого 2018 р.

Відповідь дана: 27 квітня 2018 р.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

ГО «Старокостянтинів
небайдужий»
snb@starkonnb.info

На Вашу петицію щодо благоустрою центрального парку міста виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради повідомляє наступну інформацію.
Рішенням сесії міської ради №30 від 05 квітня 2013 р. №23 п.12 земельна ділянка передана Комбінату комунальних підприємств в постійне користування. Підприємством у 2014 році виготовлено Державний акт на земельну ділянку загальною площею 9,42 га.
В 2016 році виконано інженерно-геодезичні вишукування «Реконструкція центрального парку культури та відпочинку ім. Федорова» з фактичним виконання топографічної зйомки, площею 10,5 га.
19 квітня 2018 р. відбулася зустріч у міській раді та в центральному парку з групою інженерів і архітекторів, представників центру садівництва «Єва» м. Київ, керівник Ключник Олеся, щодо представлення концепції реконструкції парку з врахуванням пропозицій та релігійних аспектів.
Інформація з даного питання висвітлюватиметься по мірі надходження на сайті виконавчого комітету міської ради starkon.gov.ua.

Нагадаємо, петицію підписали 105 старокостянтинівців і у ній мешканці міста просили у зв’язку з тим, що в місті більше немає таких місць відпочинку, провести благоустрій парку, який передбачатиме:

  • прокладання сучасних нових доріжок;
  • встановлення дитячих майданчиків, атракціонів;
  • доглянуті дерева і газони;
  • велосипедні доріжки;
  • місця обладнані для активного відпочинку;
  • сучасна паркова архітектура (фонтан);
  • встановлення сучасного громадського туалету.
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.