Місто

Міська рада надала відповідь на петицію щодо встановлення “лежачих поліцейських”

Старокостянтинівська міська рада надіслала відповідь на електронну петицію щодо встановлення асфальтованих “лежачих поліцейських” на пішохідному переході біля мікрорайону “Дружба”.

У відповіді зазначено:

ГО «Старокостянтинів
небайдужий»
snb@starkonnb.info

На Вашу петицію щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості «лежачий поліцейський» виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради повідомляє наступну інформацію.

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 13.04.2017 року № 118 «Про схвалення проекту Програми «Підвищення безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів на 2017-2019 роки». Даним рішенням передбачено рекомендувати сесії міської ради затвердити Програму «Підвищення безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів на 2017-2019 роки».

Даною програмою передбачено завдання і заходи щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів, зокрема у п. IV «Підвищення рівня інформаційно-технічного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху» передбачено встановлення спеціальних пристроїв для примусового зниження швидкості транспортних засобів по вулиці Острозького поблизу магазинів «Мурманський» і «Вишенька», чого і стосується Ваша петиція.

На розгляд 20-ї сесії міської ради виносився проект рішення «Про затвердження Програми підвищення безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів на 2017-2019 роки» але дане питання було зняте з розгляду на доопрацювання.

Підготовлений проект рішення з даного питання буде винесено на розгляд міської ради.

Перший заступник
міського голови В. Богачук

Нагадаємо, петиція минулого місяця набрала у свою підтримку 103 голоси старокостянтинівців.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.