Місто

Відповідь міської ради по тарифах на проїзд у міському транспорті

На початку цього тижня нам нарешті надійшла відповідь Старокостянтинівської міської ради на звернення щодо встановлення незаконних тарифів на проїзд в міських автобусах.

У своїй відповіді міська рада надзвичайно лаконічна і говорить про те, що виконавчим комітетом було прийнято рішення № 80 від 19 березня 2015 року згідно якого з 20 березня встановлено вартість проїзду для пасажирів на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху – 4 грн, для дітей шкільного віку (крім учнів, які проживають в мікрорайоні Вокзал ІІ ) – 2 грн.

Про пільгових пасажирів, щодо яких йшла мова в нашому запиті, пані Пеньковська – виконавець відповіді і Микола Степанович – міський голова, чомусь написати забули. Очевидно вони керувались тим, що на сьогоднішній день незаконне рішення виконавчого комітету відмінено.

Наводимо копію відповіді міської ради.

Зверніть увагу:
– наше звернення було надіслано в прокуратуру 04 березня 2015 року,
– прокуратура переадресувала його на міську раду 06 березня 2015 року,
– міська рада написала відповідь 23 січня 2015 року, тобто за два місяці до написання звернення, напевно в їх штаті працюють екстрасенси :)

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close