Місто

Відкриття меморіальної дошки на честь Героя Небесної сотні

Меморіальна дошка

10 червня в Старокостянтинові було відкрито меморіальну дошку на честь Героя Небесної сотні Бондарчука Сергія Михайловича, громадського і політичного діяча, активного учасника Євромайдану, голови Старокостянтинівської міської організації ВО «Свобода», вчителя фізики у гімназії. Сергій Бондарчук загинув 20 лютого на вулиці Інститутській у Києві.

У мітингу пам’яті взяли участь голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар, народний депутат України Ігор Сабій, перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин та Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук.

Того ж дня меморіальну дошку Героя Небесної сотні Сергія Бондарчука відкрили й на будинку, в якому він прожив 33 роки. Вулиця, де він проживав, згідно з рішенням Старокостянтинівської міської ради відтепер носитиме ім’я Героя Сергія Бондарчука. Також Сергію Михайловичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Старокостянтинів», посмертно.

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”” description=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]Бондарчук Сергій Михайлович народився у 1961 році в селі Губин Старокостянтинівського району в сім’ї інтелігентів. Вищу освіту здобув у Кам’янець-Подільському педагогічному інституті. З 1997 року викладав фізику у Старокостянтинівській гімназії. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, переможець міського та учасник обласного етапів конкурсу «Вчитель року-2013» у номінації «Фізика», координатор Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» у місті Старокостянтинів.

Захоплювався історією України, багато читав, був надзвичайно ерудованою людиною. Член «Просвіти».

Був членом виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, членом ради сприяння розвитку освіти міста Старокостянтинів.

З 2005 по 2009 рік очолював міську організацію Конгресу українських націоналістів. З 19 червня 2009 року очолював Старокостянтинівську міську організацію ВО «Свобода», був помічником-консультантом народного депутата України.[/tagline_box]

https://www.youtube.com/watch?v=4DBZ63TMa3o” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.