Місто

Відкрито кримінальну справу щодо порушення мораторію на ввезення сміття

Як і обіцяв раніше в групі, розповідаю про підсумки візиту активістів (у складі: Катерина Мазурчук, Олександр Афанасьєв, Віктор Тернюк, Сергій Худий) до міського прокурора.

Метою візиту було з’ясувати позицію прокурора Старокостянтинова Василя Сліпця з питання порушення кримінальної справи по фактах завезення львівського сміття до Старокостянтинова. Адже напередодні 20-ї сесії міської ради, нам була дана обіцянка порушити кримінальну справу, якщо сесією не буде знято мораторій на завезення сміття з інших населених пунктів.

Зустріч вийшла доволі тривалою, крім прокурора, отримали нагоду також поспілкуватися і з керівництвом нашої поліції: Анатолієм Чубенко та Олександром Зайцевим.

Кримінальна справа мала бути порушена на основі повідомлення про кримінальне правопорушення, яке було підготовлено активістами:
Повідомлення про кримінальне правопорушення 1
Повідомлення про кримінальне правопорушення 2

Повідомлення про кримінальне правопорушення 3

Та, як з’ясувалося, представники прокуратури і правоохоронних органів свої обіцянки трохи підзабули.

Втім, у підсумку зустрічі нашу позицію все ж було почуто і направлені нами матеріали були долучені до кримінального провадження по Старокостянтинівському полігону ТПВ, яке було відкрите за зверненням районної державної адміністрації (детальніше про позицію РДА можна прочитати вище, дивіться закінчення першої сторінки нашого повідомлення).

При цьому було враховано порушення мораторію на завезення сміття до міста, про що, за кілька днів після зустрічі, мною було отримане відповідне повідомлення:

Повідомлення поліції

Позицію наших співбесідників дивіться на відео:

Василь Сліпець, керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури:

Олександр Зайцев, перший заступник начальника РВ, начальник слідчого відділу:

Додатково, за результатами нашого повідомлення, справою зацікавились слідчі Департаменту захисту економіки МВС у Хмельницькій області. Вчора у розмові вони запевнили, що зроблять усе можливе, щоб розслідувати дану справу згідно Закону.

Як вважаєте, чи забезпечить наша правоохоронна система належне розслідування справи щодо діяльності Старококостянтинівського полігону ТПВ?

Чи забезпечить наша правоохоронна система належне розслідування справи щодо діяльності Старококостянтинівського полігону ТПВ (завезення львівського сміття)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

15 thoughts on “Відкрито кримінальну справу щодо порушення мораторію на ввезення сміття”

  1. Таке враження, що що ці пани – інопланетяни. Зранку прилітають з якогось там Марсу, чи Юпітера типу “на роботу”, і їм вибачте на слові, НАСРАТЬ що робиться в місті, що ми їм, чим ми дихаємо. А що стосуватися опитування про розслідування – – хоча проголосували всього 7 чоловік, але тенденція проглядається – жодна людина не вірить не те що в справедливе, а в просто РОЗСЛІДУВАННЯ. буде черговий вісяк перекидатиметься між різними контурами і на цьому все Затихне. Бо нормальні правоохоронці тільки за один факт з молодиками, які творять такий беспредєл(вибачте за таке слово) мусили б зробити там ” мотлох”. Гидота. Це ж наше з вами місто..! Це ж нам з вами тут жити? Чи може ні…?

  2. Тут як завжди рука руку миє. Один на одного стрілки переводять, та відмазують.

  3. Безпредел який отримало місто через мерових тітушок поліція малаб присікти зразу, але видно зверху чиясь команда не дозволила це зробити.Кажуть, що керував тітушньою по проханню мера колишній люстрований в пагонах, який хотів в заступники попасти.Дивно,що начальник поліції не взяв за матню мера, бо так виглядає, що усі хлопчики одне ціле.Бублича гниляка взагалі потрібно гнати мітлою, щоб не смердів пристосуванець у місті і не розказував, що не може інакше робити, бо до пенсії 1 рік остався.Гниляк бютівський самий натуральний, який тільки прикривається майданом, а самі у рідному місті роблять в сто раз гірше чим риги колишні.

    1. Да, піля виконкому зробили щоб зручніше, гррмадськість не обов’язково ж повідомляти, хоча потрібно глянути за скільки потрібно попереджати

  4. Давайте далі голосуйте за Мельничука! Він скоро вже ту владу у спадок передасть, династія Мельничуків)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.