Місто

Відкрите звернення до старокостянтинівців

Відкрите звернення до старокостянтинівців з приводу останнього інтерв’ю міського голови Миколи Мельничука.

Текст звернення:

Доброго дня усім хто любить Старокостянтинів і цікавиться нашими новинами!

Вже майже 3 роки як сайт, а згодом і громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” знайомлять вас з подіями у нашому місті та висловлюють свою думку щодо того, що у нас відбувається.

До нашої організації входять люди різного віку, з різними поглядами, навіть з різних політичних сил, але цих людей об’єднує одне – любов до власного міста і бажання змінювати його на краще.

З цією метою ми започаткували і працюємо над багатьма ініціативами, це:

 • Сайт starkonnb.info, про який я вже згадував;
 • Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий” кошти від якого йдуть на допомогу військовим (учасники власними зусиллями виготовили і реалізували виробів на суму більше 40 тис.грн.);
 • Співпраця з українськими та європейськими громадськими організаціями завдяки якій ми отримали фінансування з Євросоюзу на проведення різноманітних тренінгів;
 • Участь наших представників у міжнародних семінарах та представлення там нашого міста;
 • Моніторинг діяльності влади, боротьба з корупцією, розвиток культури, волонтерство і багато іншого.

Про кожну з цих ініціатив можна можна розповідати окремо і довго.

Паралельно за увесь час нашої діяльності ми шукали діалогу з міською владою: надсилали листи, пропозиції, петиції, висловлювали своє бачення і шляхи вирішення проблем, що існують у нашому місті.

На жаль, сьогодні мушу сказати що в більшості випадків діалог відсутній. Більше того, міський голова, у своєму нещодавньому відеоінтерв’ю, висловив на адресу “Старокостянтинів небайдужий” багато неприємних слів. Я не хочу їх зараз повторювати, але звернуся до міського голови особисто:

Миколо Степановичу, цим інтерв’ю Ви образили не Старокостянтинів небайдужий, Ви образили перш за все людей, з якими живете в одному місті, своїх виборців.

Для нас Ваша поведінка повністю зрозуміла, її причина це – не розуміння, не розуміння того, що люди можуть щось робити, без очікування особистої вигоди, що люди вчаться висловлювати свою думку і відстоювати власні інтереси.

А нерозуміння породжує страх, страх перед невідомим. В усьому і усюди Ви бачите лише одне – політику і загрозу своїй владі.

Громадська організація “Старокостянтинів небайдужий”, це не політична партія і ми не прагнемо прийти до влади, але якщо в місті і надалі буде так скрутно із співпрацею міської ради та громади, то багато хто може над цим задуматись.

На цьому дякую за увагу! Усім гарного дня та сухих ніг на дорогах Старокостянтинова.

Сергій Худий,
голова комітету громадської організації
“Старокостянтинів небайдужий”

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

13 thoughts on “Відкрите звернення до старокостянтинівців”

 1. Особисто я радий нашій співпраці з Старокостянтиновом небайдужим, і підписуюсь під кожним словом Сергія. Одні амбіції, а останнім часом просто образи, повязані напевне з нерозумінням ситуації нашого мера та залишків його команди мене особисто ображають. Вороги не ті хто відкрито говорить про недоліки, а ті, пан мер, хто Вам говорить одне, робить друге а думає бог зна що. Як на мене то це тупік… А ще чув, що планується підсилення мерської “команди” старими та “надійними” кадрами на черговій сесії. Якщо це так,то це не тупік, це колапс якийсь… Фахівці???? чи ” сотовариші”. Невже в місті немає фахівців з числа молодих та освідчених кадрів, що знову дістали з табакерки двічі проігнорованих кандидатів.

 2. Придурки б*ть! Вам немає чим зайнятися? Краще б ви щось робили! Вискочки бісові! Ви слабі люди , майже 80% всіх, хто взагалі заходить на це “недоджерело”! Що вам всім не подобається? Місто в порівнянні з іншими містами нашої області цілком гарно розвивається і виглядає! Скільки людей з інших районів вихваляють нашого нашого міського голову насамперед за його дії по відношенню до нашого міста ! Завжди потрібно рівнятися з іншими! Подивіться на інші райони типу Шепетівки чи Красилова і порівняйте з нашим Старокостянтиновом! Недорозвинені люди…дякую за увагу

  1. Ти Галуш тормоз, якщо це недоджерело то ти сюди чого зайшов гадить? Всі знають що Пан Мер брехун та боягуз. Те що він боягуз це і змушує його працювати і хоть трохи напрягатися. А порівнювати треба на кращі міста як Волочиськ. Бажаю вам Галуш щоб ваший язик був завжди в дупі того кому ви лизнули вище коментарем!

 3. Як цей карлітос вже замняв своїм “місто розвивається”.Те що мер фахівець з розказування байочок і перевдягання шаликів з символікою провладних партій добре знають люди які постійно живуть у місті,також знають люди про якість тих робіт які завжди так “фахово”виконують “альфагас” і банабаки з”стройсервісу666″ .А ти Галуш реально ше поки шо примат, до чого тут “інші райони типу Шепетівки чи Красилова” недорозвиток б*ть.Він МІСЬКИЙ голова міста сука ОБЛАСТНОГО підпорядкування.До речі в маленькому Красилові набагато більше діючих підприємств ніж в Костянтинові.А нашому царьку тільки за завод “Металіст” треба булоб по шапці надавати,прохідна якого його до речі в “люди вивела”.
  Гарну справу робите Сергію.А на рахунок звернень до міського голови, якщо є юрист в вашому ГО,то тільки через суд…

 4. Панове, бажаю вам усім натхнення працювати над собою і над нашим містом. Такі люди як Мельничук завжди були, є і будуть. Ця радянська ментальність, на жаль, засіла в головах багатьох старокостянтинівців, коли люди звикли, що тим, хто “зверху” не треба і не можна переходити дорогу. Люди не звикли до публічності та гласності керуючих органів влади, не звикли, що на будь-яку критику містян влада ПОВИННА адекватно реагувати. Від того такі небайдужі громадяни є, які об’єднуються у ГО – це промінчики сонечка в Старконі.
  ЛЮДИ, досить нити, що мер гівнюк, а потім йти за ньогго голосувати, бо “а за кого ж іше?!”, або “цей вже накрав собі, а зараз як новий прийде, то ще більше красти буде”. Ви здуріли??? ЛЮДИ, єдине ДЖЕРЕЛО ВЛАЛИ – це МИ, за НАМИ майбутнє міста. Думайте, коли голосуєте, і вийміть зі сраки язики – борітеся й поборете.

 5. Дискусія звичайно це добре, але вже напротязі 25 років кожні вибори ми намагаємось вибрати кращого президента України за попереднього. А що в результаті виходить, всі знають! То перед тим щоб кричати про нового міського голову, спочатку треба знайти достойну заміну, якої враховуючи останні вибори, поки що немає! Взяти наприклад останній снігопад, всі критикували, а хоч один з кандидатів чи активістів найняв техніку за свій рахунок і розгорнув сніг хоча б на одній вулиці?

  1. Ти д***йоб, якщо таке пишеш, що оплачуючи весь штат працівників, мутячи откати для цих піда..сів Скопів,які розсікають потім на дорогих авто та оновлюють свій автопарк.Я ще маю наймати техніку для чистки.ПАШОЛ ТИ НА*Р МІША!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.