Місто

Відбулося засідання ради гімназії

Вчора відбулося засідання ради Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ступеня, гімназія” імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

В засіданні взяли участь вчителі, голови батьківських комітетів та учні гімназії.

Розпочалося засідання з виступу заступника директора з навчальної роботи Демчинської Катерини Йосипівни, яка довела до відома присутніх інформацію про специфіку навчального процесу та особливості здачі зовнішнього незалежного оцінювання в цьому навчальному році.

Далі казначей батьківського комітету гімназії Савчук Наталія Вікторівна повідомила інформацію про збір та використання батьківських коштів в поточному навчальному році.

Так, всього за півріччя було зібрано 59180 грн. батьківських коштів.

Витрачено на:

 • придбання 4-х унітазів – 5000 грн.;
 • запчастини до проектора – 850 грн.;
 • ліки – 264 грн.;
 • стипендії учням за результатами І семестру – 950 грн.;
 • подарунки в класи – 224 грн.

Всього витрачено – 10290 грн.

Також, під час виступу, Наталя Вікторівна звернула увагу голів батьківських комітетів класів на необхідність здачі коштів у фонд гімназії, попросила їх донести інформацію до батьків про те на що будуть витрачатися ці кошти та внести свої пропозиції і зауваження щодо напрямків їх використання.

Про напрямки використання коштів говорили і наступні промовці, допомоги у батьків попросив майбутній вчитель праці, вчителі фізкультури та медична сестра.

У підсумку рада гімназії погодила витрату коштів на:

 • обладнання кабінету трудового навчання на суму – 10000 грн.;
 • 5 баскетбольних м’ячів за ціною – 400-500 грн., 5 волейбольних м’ячів – 300-450 грн., 7 гандбольних м’ячів – 300-500 грн.;
 • медикаменти – 678 грн.

Про використання коштів спеціального фонду розповіла директор гімназії Боднар Лариса Миколаївна:
з зароблених за послуги, які надає гімназія коштів у сумі 39385 грн. витрачено на:

 • обслуговування комп’ютерної техніки і заправку картиджів – 2 000 грн.;
 • печатку і штампи – 758 грн.;
 • папір та канцтовари – 4779 грн.;
 • нагородження учнів і вчителів на день працівника освіти і день народження гімназії – 2900 грн.;
 • унітази – 3990 грн.;
 • обладнання музею героям АТО – 3000 грн.;
 • господарські товари – 2427 грн.;
 • комп’ютер в кабінет методичної роботи – 10750 грн.;
 • передплата газет на півріччя – 5074 грн.;
 • стенди в кабінет основ здоров’я – 3640 грн.

Наприкінці засідання присутні погодили призначення нового голови ради гімназії, ним стала Савчук Наталія Вікторівна.

Натомість новим казначеєм стала член батьківського комітету гімназії – Поліщук Тетяна Дмитрівна.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

32 thoughts on “Відбулося засідання ради гімназії”

 1. Математика,це просто 59180 батьківські+39385 зароблені від послуг -10290 всього потрачені перший раз,-39318 потрачено другий раз=+48957 залишок,це враховуючи,що унітази і ще дещо повторюється.Не розумію,якщо такий залишок,навіщо знову збирати ?

  1. Совість – це як ваше внутрішнє “Я”. Коли ви робите який небудь вчинок, совість аналізує його, робить висновок, добре чи погано ви вчинили. Якщо все добре, то всередині ви пишаєтеся собою і своїм вчинком. Якщо ви неправильно вчинили, то ваша совість штовхає вас на думці про те, що цього можна було і не робити, що надійшли ви недобре.

  2. До речі,якщо така інфо є,звертайтесь до поліції,і пошукайте совість,не знаю скільки вам років,но вона вам згодиться.

  3. Буду вдячний,і Продавець на якого буде складений протокол,негайно буде звільнений по статті,до речі,всі оформлені і особисто підписались про відповідальніст за продаж “Тютюнових виробів,та алкогольних напоїв ” не повнолітнім.

  4. а я писав що продається в МАФах? можливо і там продається, вам видніше, вони ж ваші! спустіться на землю, ваше становище в продажі цигарок і алкоголю не цілком монопольне!

  5. Владимир Прокин я взагалі прихильник того щоб рішенням сесії міської ради було заборонено в закладах освіти і ДНЗ збирати з батьків гроші!

 2. Пане Ганжа, щоб попрікати інших, потрібно спочатку самому щось зробити для суспільства. Пан Прокін не святий звичайно, але в нього є позитивні моменти в допомозі суспільству. А що зробили ви? Коментування постів не рахується)))

 3. І я щось не побачив щоб пан Прокін десь про вас особисто тут сказав погано. А те що ви прийняли це на свій рахунок може означати тільки те, що все що написано і є правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.